هشتمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جوانان جهان، در حالی از فردا (سه‌شنبه) به میزبانی تانگرانگ در اندونزی آغاز می‌شود که قرعه ووشوکاران تیم پسران ایران به شرح زیر مشخص شد: در وزن ۴۵- کیلوگرم نونهالان، امیرمحمد بازگیر به مصاف “مرادوف” از آذربایجان می‌رود. وی در صورت برتری، در مرحله بعدی با برنده جدال نمایندگان هنگ‌کنگ […]

هشتمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جوانان جهان، در حالی از فردا (سه‌شنبه) به میزبانی تانگرانگ در اندونزی آغاز می‌شود که قرعه ووشوکاران تیم پسران ایران به شرح زیر مشخص شد:

در وزن ۴۵- کیلوگرم نونهالان، امیرمحمد بازگیر به مصاف “مرادوف” از آذربایجان می‌رود. وی در صورت برتری، در مرحله بعدی با برنده جدال نمایندگان هنگ‌کنگ و عربستان دیدار خواهد کرد.

در وزن ۴۸- کیلوگرم نونهالان، حسین ولی‌زاده با «شِدَم آسگف» از اندونزی مبارزه می‌کند و در صورت برتری، باید با «آیداروف» از قزاقستان پیکار کند.

در وزن ۵۲- کیلوگرم نونهالان، عرفان مقدم مقابل «ریزکی» از اندونزی قرار می‌گیرد و در صورت برتری، با برنده جدال نمایندگان اردن و مصر دیدار می‌کند.

در وزن ۵۶- کیلوگرم نیز رضا خورشیدی با «سوپوترا» از هند مبارزه خواهد کرد و در صورت پیروزی، در دور بعدی به مصاف «ده‌ژسوس» از برزیل می‌رود.

در وزن ۶۰- کیلوگرم جوانان، امیرحسین همتی مقابل «تسنیم ایسلام» از بنگلادش قرار می‌گیرد و در صورت برتری مقابل این حریف، با برنده دیدار نمایندگان گرجستان و رومانی جدال می‌کند.

در وزن ۷۰- کیلوگرم جوانان، عرفان محرمی با «سامی حرب» از اردن پیکار می‌کند و در صورت پیروزی، به مصاف «محمد عزیز» از تونس می‌رود.

در وزن ۷۵- کیلوگرم جوانان، سهیل موسوی به مصاف «ولادیسلاو پشتنیک» از اوکراین می‌رود و در صورت برتری، با «محمد سیف» از تونس پیکار می‌کند.

در وزن ۸۰- کیلوگرم جوانان، کسری لورائی در نخستین مبارزه خود به مصاف «آنی‌رود چائود هاری» از هند خواهد رفت.

ترکیب تیم ملی ووشو پسران ایران در بخش ساندا به صورت زیر است:

امیرمحمد بازگیر در وزن ۴۵- کیلوگرم

حسین ولی زاده وزن ۴۸- کیلوگرم

محمد عرفان مقدم در وزن ۵۲- کیلوگرم

رضا خورشیدی در وزن ۵۶-کیلوگرم

امیرحسین همتی در وزن ۶۰-کیلوگرم

عرفان محرمی در وزن ۷۰-کیلوگرم

سهیل موسوی در وزن ۷۵-کیلوگرم

کسری لورائی در وزن ۸۰-کیلوگرم

سرمربی: علی شیرآقایی

مربیان: عباس شیبک، حمیدرضا منصوریان‌فر و اکبر محمدزاده