مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نذر بی‌بی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد کریمی شب گذشته (۱۶ تیرماه) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه، با حضور سازندگان و بازیگران این فیلم، اهالی رسانه و هنرمندان سینما و تاتر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. محمد کریمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم نذر بی‌بی در ابتدای […]

مراسم رونمایی و اکران افتتاحیه فیلم سینمایی «نذر بی‌بی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد کریمی شب گذشته (۱۶ تیرماه) توسط گروه سینمایی هنر و تجربه، با حضور سازندگان و بازیگران این فیلم، اهالی رسانه و هنرمندان سینما و تاتر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.


محمد کریمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم نذر بی‌بی در ابتدای سخنانش ضمن دعوت از عوامل فیلم برای حضور بر روی سن، فرارسیدن ماه محرم را به همه مخاطبان تسلیت گفت و افزود: از همه عواملم فیلم که برای ساخت آن زحمت کشیدند، بسیار متشکرم.


وی ادامه داد: فیلم «نذر بی‌بی» یک  اثر مذهبی و دینی است که برای اکران در این ایام مناسب است  و آن را به ساحت مقدس بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) تقدیم می‌کنیم.


وی در ادامه با تشکر از مدیران گروه سینمایی هنرو تجربه و پردیس سینمایی چارسو که شرایط نمایش این فیلم را فراهم کردند، گفت: بسیار سپاسگذارم که  شرایطی فراهم می‌شود تا فیلم‌های مستقل که با زحمت زیادی ساخته می‌شوند به روی پرده بیایند و دیده شوند و این مراسم برای ما یک شب به یاد ماندنی است.


فیلم سینمایی  «نذر بی‌بی»  از ۲۰ تیرماه در پردیس سینمایی چارسو  اکران می‌شود.


در این مراسم بازیگران و عوامل فیلم و هنرمندانی همچون عنایت بخشی، عباس محجوب، حسن رضایی، عزت‌الله رمضانی‌فر حضور داشتند.

فیلم «نذر بی بی» قصه دو پهلوان را به تصویر می‌کشد که در آستانه شب‌های عزاداری ماه محرم مشکلی بین آنان رخ می‌دهد.

انتهای پیام 

اهالی محل برای آشتی کنان وارد میدان می شوند تا اینکه اتفاقات جدیدی رقم می‌خورد.