یک پیشکسوت تراکتور معتقد است این تیم با کمبود بازیکن در خط دفاع روبه‌رو است و به همین دلیل منصوریان نمی‌تواند ترکیب مورد نظرش را در تراکتور به کار بگیرد.

کاظم محمودی، پیشکسوت و مربی پیشین باشگاه تراکتور درباره عملکرد این تیم در دیدار با نساجی گفت: دفاع تراکتور استحکام کافی را نداشت و با مصدومیت و بیرون رفتن خانزاده، خط دفاع دچار سردرگمی شد و منصوریان بارها سعی کرد سیستم ۲-۵-۳ خود را تغییر دهد اما به آن چینش دلخواهش نرسید.

وی ادامه داد: تراکتور در خط دفاع مشکل دارد و با کمبود بازیکن مواجه است. دیدیم که با مصدومیت خانزاده، بوحمدان مجبور شد در خط دفاع بازی کند و کارایی لازم را هم نداشت. منصوریان در حال امتحان کردن سیستم جدیدی در تراکتور است و به زمان نیاز دارد. این سیستم در تبریز نو است اما منصوریان ابزار لازم را برای آن ندارد. تراکتور می‌توانست در نقل و انتقالات بهتر عمل کند و ابراهیمی گل‌گهر را جذب کند. تراکتور دیر آماده شد و فرصت کافی برای هماهنگی نداشت و اکنون به ناچار، این بازی‌های هفته اول حکم بازی‌های دوستانه را برای تیمی دارد که هوادارانش از آن انتظار قهرمانی دارند.

او درباره مشکل گلزنی تیم گفت: عکاشه حمزاوی مهاجم نوک شش دانگ نیست و نشان می‌دهد تراکتور مشکل فصل قبل را هم در این فصل دارد. گل این تیم به نساجی هم آفساید و هم به نوعی تصادفی بود و تراکتور هنوز نتوانسته روی برنامه تمرین شده به گل برسد. واسعی و عباس‌زاده بازیکنان خوبی هستند که باید به آن‌ها فرصت داده شود تا خودی نشان دهند تا حمزاوی هم متوجه شود رقیبان جدی در خط حمله دارد.

او در پایان درباره این که آیا مدیریت تراکتور فرصت کافی را به منصوریان می‌دهد یا خیر؟ گفت: این مربی نیاز به فرصت دارد و هماهنگی و رسیدن به آن تفکر مدنظر منصوریان چند هفته طول می‌کشد. تراکتور هواداران فهیمی دارد که نحوه بازی تیم برای‌شان اولویت دارد و اگر ببینند تراکتور خوب و روان بازی می‌کند و در هر بازی فرصت‌های زیادی دارد، با نتیجه نگرفتن منصوریان در هفته‌های اول کنار می‌آیند. البته این تیم در خط دفاع نیاز به مهره دارد و کار منصوریان خیلی سخت است. من دوست دارم تراکتور با او نتیجه بگیرد و انتظارات هم از او زیاد است. اگر تراکتور بتواند به سیستم مدنظر خود دست پیدا کند، این تیم می‌تواند مدعی قهرمانی لیگ برتر باشد.