تشریح برنامه شرکت پتروشیمی شازند در راستای نشاط سازمانی، رشد تولید، افزایش سودآوری و حمایت از شرکت های دانش بنیان ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

نشست صمیمانه مدیرعامل با اصحاب رسانه:
تشریح برنامه شرکت پتروشیمی شازند در راستای نشاط سازمانی، رشد تولید، افزایش سودآوری و حمایت از شرکت های دانش بنیان

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند در جمع اصحاب رسانه، برنامه های این شرکت را در راستای تسهیلات مربوط به پرسنل، تولید، افزایش سودآوری و حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی تشریح کردند.

نفت و انرژی | سایت خبری اقتصاد پویا
اوجی: اصل بدهی به ترکمنستان تسویه شد ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

اوجی: اصل بدهی به ترکمنستان تسویه شد

وزیر نفت گفت: اصل بدهی ایران به ترکمنستان بابت واردات گاز در دوره های گذشته تسویه شد.

اخطار جدی به ۲ درصد از مشترکان تهرانی ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
رکورشکنی پی‌در پی مصرف آب

اخطار جدی به ۲ درصد از مشترکان تهرانی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: دو درصد از مشترکان شهر تهران بیش از دو برابر الگو مصرف می‌کنند. به مشترکانی که ماهانه بیش از ۴۸مترمکعب آب مصرف می‌کنند، در مرحله اول تذکر می‌دهیم و در صورت عدم توجه اخطار می‌دهیم و با ادامه بی‌توجهی به اخطارها ناچاریم برای رعایت حقوق سایر شهروندان، آب مشترکان بدمصرف را در ساعاتی از روز قطع کنیم.

شایعه تغییر در قیمت و سهمیه بنزین رد شد ۰۸ خرداد ۱۴۰۲

شایعه تغییر در قیمت و سهمیه بنزین رد شد

رئیس صنف جایگاه‌داران سوخت می‌گوید: تغییر جدیدی در خصوص سهمیه بنزین و افزایش قیمت بنزین اعمال نشده است و به لحاظ فنی و اجرایی این موضوع صحت ندارد.

مصرف‌کنندگان گاز نفس راحت کشیدند ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
با ریزش قیمت

مصرف‌کنندگان گاز نفس راحت کشیدند

قیمت گاز در اروپا به پایین‌ترین رکورد از اواسط سال ۲۰۲۱ نزول کرده و به معکوس شدن روند افزایشی تورم کمک کرده و مایه آسودگی خاطر مصرف‌کنندگان شده است.

*نشان‌زاده: نباید هیچ آلایندگی زیست محیطی را به کشور تحمیل کنیم/ ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را فدای سرعت در اجرای طرح‌ها نخواهیم کرد* ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
اولین جلسه کمیته HSE طرح‌ها در هلدینگ خلیج فارس برگزار شد

*نشان‌زاده: نباید هیچ آلایندگی زیست محیطی را به کشور تحمیل کنیم/ ایمنی و ملاحظات زیست محیطی را فدای سرعت در اجرای طرح‌ها نخواهیم کرد*

اولین جلسه کمیته HSE طرح‌ها در هلدینگ خلیج فارس با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و اعضا کمیته در پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، تشکیل شد.

*اهدای ۵۰ میلیارد ریال تجهیزات ورزشی از سوی هلدینگ خلیج فارس به اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر* ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی انجام شد:

*اهدای ۵۰ میلیارد ریال تجهیزات ورزشی از سوی هلدینگ خلیج فارس به اداره ورزش و جوانان بندرماهشهر*

در مراسمی تجهیزات ورزشی مورد نیاز اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر که توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی به ارزش 50 میلیارد ریال تأمین اعتبار شده بود، اهدا شد.

معرفی برندگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی ۰۷ خرداد ۱۴۰۲

معرفی برندگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

همایش "هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی" هفتم خرداد ماه با حضور مسئولین، مدیران ارشد و متخصصان حوزه انرژی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار و از برگزیدگان با اهدای تندیس‌های نقره‌ای و برنزی تجلیل شد.

توافق وزارت نیرو و صمت برای تأمین برق پایدار صنایع ۰۷ خرداد ۱۴۰۲
سخنگوی صنعت برق:

توافق وزارت نیرو و صمت برای تأمین برق پایدار صنایع

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق کشور ضمن تأکید بر اهتمام صنعت برق بر افزایش انرژی برق تحویلی به صنایع در سال رشد تولید، گفت: وزارت نیرو و وزارت صمت برای تأمین برق پایدار صنایع در سال رشد تولید به توافق رسیدند.

ذخیره‌سازی نفت‌خام افزایش می‌یابد/ توسعه طرح‌های بازسازی و نوسازی تجهیزات ۰۷ خرداد ۱۴۰۲

ذخیره‌سازی نفت‌خام افزایش می‌یابد/ توسعه طرح‌های بازسازی و نوسازی تجهیزات

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: اخیرا طبق قراردادی که با مدیریت کسب و کار شرکت ملی نفت ایران منعقد شده، بحث افزایش ذخیره‌سازی نفت خام در پایانه نفتی خارک در دستورکار قرار گرفته و قرار بر این شده است که ۴.۲ میلیون بشکه نفت به ذخایر فعلی اضافه شود.

اوجی:‌ میعانات گازی ذخیره‌شده روی آب به صفر رسید ۰۷ خرداد ۱۴۰۲

اوجی:‌ میعانات گازی ذخیره‌شده روی آب به صفر رسید

وزیر نفت گفت: در شرایطی که در گذشته ۷۸ میلیون بشکه میعانات روی دریا ذخیره شده بود، امروز این رقم به صفر رسیده است و میعانات گازی روی آب نداریم.