31 اردیبهشت 1400

برنامه‌های گرامیداشت سی و نهمین سالروز آزادسازی خرمشهر اعلام شد

نشست خبری برنامه‌های سراسر کشور در گرامیداشت سی و نهمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

خوزستان | سایت خبری اقتصاد پویا
17 دی 1399
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی عنوان کرد

خوزستان در تامین آرد مصرفی مشکلی ندارد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در حال حاضر آرد نانوایی‌ها در سه مرحله در طول هر ماه بدون هیچگونه تاخیری در اختیار آنها قرار می‌گیرد و این موضوع نشان‌دهنده وضعیت مناسب موجودی ذخایر گندم و چرخه تولید و توزیع آرد در استان خوزستان است.

15 دی 1399
معاون سازمان صمت استان عنوان کرد

ظرفیت دو کارخانه تولید روغن خوزستان، کافی نیست

معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان صمت خوزستان با اشاره به مشکلات تامین روغن گفت: دو کارخانه تولیدکننده روغن در استان خوزستان، ظرفیت و توانایی تولید به میزان مصرف استان را ندارند.

10 دی 1399

خودروهای خارجی اروند چگونه از دیگر مناطق آزاد سر در می‌آورند؟

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز از خرید و انتقال خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند به دیگر مناطق آزاد کشور خبر داد.

09 دی 1399

مرغ به کمتر از قیمت مصوب می‌رسد؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اینکه مرغ با قیمت پایین‌تر از قیمت مصوب در بازار عرضه شود، هشدار و زنگ خطر برای تولیدکنندگان مرغ است زیرا در حال حاضر عرضه مرغ بیشتر از تقاضا است و ادامه این روند، شرایط بازار مرغ را به هم می‌زند.

02 دی 1399

چرا واکسن آنفلوآنزا در شوشتر توزیع نشد؟

مدیر غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی شوشتر با اشاره به عدم توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه‌های شهرستان، گفت: به دلیل قیمت بالا و تاخیر در توزیع واکسن آنفلوآنزا متقاضی خرید واکسن نداشته‌ایم.

25 آذر 1399

کم و زیاد بازار میوه در خوزستان؛ از فراوانی انار تا گرانی موز

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغاز نظارت‌ها بر بازار در آستانه شب یلدا خبر داد.

18 آذر 1399
رئیس دانشگاه:

۸۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای خوزستان جذب بازار کار شده‌اند

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: آخرین آمار فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای نشان‌دهده این است که بین ۷۵ تا ۸۰ درصد از این افراد جذب بازار کار شده‌اند.

02 آذر 1399

پیام رئیس علوم پزشکی اهواز به خوزستانی‌ها درباره محدودیت‌های جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پیامی به مردم خوزستان، در خصوص اعمال محدودیت‌های کرونایی توضیحاتی ارائه داد.

19 آبان 1399
رئیس علوم پزشکی اهواز عنوان کرد

افزایش احتمال ابتلا به عارضه‌های تنفسی در بعد از ظهرها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با توجه به اینکه گرده‌افشانی درختان و علف‌های هرز در بعد از ظهرها و اوایل شب اتفاق می‌افتد، اگر بارش‌ باران در بعد از ظهر رخ دهد احتمال ابتلا به عارضه‌های تنفسی بیشتر می‌شود بنابراین اگر پیش‌بینی شود که بارندگی در بعد از ظهر و اوایل شب رخ می‌دهد، هم‌استانی‌ها حتما در منزل بمانند.

02 آبان 1399

دیابت و کرونا؛ یک رابطه خطرناک

یک فوق تخصص غدد و متابولیسم با بیان اینکه دیابت یکی از ریسک‌فاکتورهای مهم در ابتلا به نوع شدید کووید - ۱۹ است، گفت: شیوع عفونت در بیماران مبتلا به دیابت بیشتر است و در نتیجه ریسک و عوامل خطر بیماری نیز در این افراد بیشتر است.