شكسته شدن انحصار و روابط رانتی ناسالم با مشوق های مالیاتی به شركت های دانش بنیان /شركت نفت و گاز اروندان الگوی خوبی در اجرای قانون جهش تولید و اقتصاد دانش بنیان در استان است. ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

استاندار خوزستان:
شكسته شدن انحصار و روابط رانتی ناسالم با مشوق های مالیاتی به شركت های دانش بنیان /شركت نفت و گاز اروندان الگوی خوبی در اجرای قانون جهش تولید و اقتصاد دانش بنیان در استان است.

استاندار خوزستان گفت: تسهیلات و مشوق های مالیاتی که برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده موجب شکسته شدن انحصار و روابط رانتی ناسالم در بخش صنایع میشود.

خوزستان | سایت خبری اقتصاد پویا
۲۹ دی ۱۳۹۹
از امروز انجام شد؛

از سرگیری مراودات تجاری با عراق در مرز شلمچه

معاون سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند از بازگشایی مرز تجاری شلمچه و از سرگیری مراودات تجاری با کشور عراق پس از یک روز تعطیلی خبر داد.

یک گمانه درباره وضعیت یک سال آینده بازار مسکن ۲۰ دی ۱۳۹۹

یک گمانه درباره وضعیت یک سال آینده بازار مسکن

دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان کشور گفت: ما به عنوان کارفرما، مخالف افزایش دستمزد نیستیم؛ در دو ماه آینده در حوزه تولید مسکن افزایش دستمزد خواهیم داشت که مجدداً تمام این افزایش قیمت‌ها اعم از افزایش قیمت دستمزد و مصالح، تاثیر خود را بر قیمت مسکن خواهد گذاشت و با توجه به این شرایط، بنده امیدی به کاهش قیمت مسکن ندارم.

۱۷ دی ۱۳۹۹
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی عنوان کرد

خوزستان در تامین آرد مصرفی مشکلی ندارد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در حال حاضر آرد نانوایی‌ها در سه مرحله در طول هر ماه بدون هیچگونه تاخیری در اختیار آنها قرار می‌گیرد و این موضوع نشان‌دهنده وضعیت مناسب موجودی ذخایر گندم و چرخه تولید و توزیع آرد در استان خوزستان است.

۱۵ دی ۱۳۹۹
معاون سازمان صمت استان عنوان کرد

ظرفیت دو کارخانه تولید روغن خوزستان، کافی نیست

معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان صمت خوزستان با اشاره به مشکلات تامین روغن گفت: دو کارخانه تولیدکننده روغن در استان خوزستان، ظرفیت و توانایی تولید به میزان مصرف استان را ندارند.

۱۰ دی ۱۳۹۹

خودروهای خارجی اروند چگونه از دیگر مناطق آزاد سر در می‌آورند؟

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز از خرید و انتقال خودروهای پلاک منطقه آزاد اروند به دیگر مناطق آزاد کشور خبر داد.

۰۹ دی ۱۳۹۹

مرغ به کمتر از قیمت مصوب می‌رسد؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اینکه مرغ با قیمت پایین‌تر از قیمت مصوب در بازار عرضه شود، هشدار و زنگ خطر برای تولیدکنندگان مرغ است زیرا در حال حاضر عرضه مرغ بیشتر از تقاضا است و ادامه این روند، شرایط بازار مرغ را به هم می‌زند.

۰۲ دی ۱۳۹۹

چرا واکسن آنفلوآنزا در شوشتر توزیع نشد؟

مدیر غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی شوشتر با اشاره به عدم توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه‌های شهرستان، گفت: به دلیل قیمت بالا و تاخیر در توزیع واکسن آنفلوآنزا متقاضی خرید واکسن نداشته‌ایم.

۲۵ آذر ۱۳۹۹

کم و زیاد بازار میوه در خوزستان؛ از فراوانی انار تا گرانی موز

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغاز نظارت‌ها بر بازار در آستانه شب یلدا خبر داد.

۱۸ آذر ۱۳۹۹
رئیس دانشگاه:

۸۰ درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای خوزستان جذب بازار کار شده‌اند

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: آخرین آمار فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای نشان‌دهده این است که بین ۷۵ تا ۸۰ درصد از این افراد جذب بازار کار شده‌اند.

۰۲ آذر ۱۳۹۹

پیام رئیس علوم پزشکی اهواز به خوزستانی‌ها درباره محدودیت‌های جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پیامی به مردم خوزستان، در خصوص اعمال محدودیت‌های کرونایی توضیحاتی ارائه داد.