برگزاری کلاس آموزشی حفاظت فیزیکی در استان البرز ۰۹ شهریور ۱۴۰۱

برگزاری کلاس آموزشی حفاظت فیزیکی در استان البرز

سید عباس مصطفوی مدیر کل حراست سازمان اموال تملیکی گفت: ۶۴ ساعت کلاس آموزشی حفاظت فیزیکی حراست در استان البرز برگزار شد.

البرز | سایت خبری اقتصاد پویا
۰۶ دی ۱۳۹۹

فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها عاشق میوه خشک ایران هستند

یک مجموعه کارآفرینی در کرج پرسنل خود را فقط از میان زنان سرپرست خانوار انتخاب می‌کند. این مجموعه که در زمینه تولید میوه خشک فعالیت می‌کند تا کنون برای بیش از ۳۶ نفر از بانوان سرپرست خانوار ایجاد شغل و درآمد کرده است.

۲۵ آذر ۱۳۹۹

تأثیر کدو حلوایی در تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از کرونا

یک کارشناس امور تغذیه گفت: استفاده از کدو حلوایی که این روزها بازارش داغ است و همه جا موجود شده، به خاطر داشتن مقدار بالای بتاکاروتن و تقویت سیستم ایمنی بدن، توصیه می‌شود.

۲۳ آذر ۱۳۹۹

شب یلدا؛ بلندترین و خطرناک‌ترین شب سال

از آنجایی که سال‌هاست شب یلدا را در جمع خانواده جشن می‌گیریم و طولانی‌ترین شب سال را کنار عزیزانمان می‌گذرانیم، لابد برای آخرین روز آذرماه امسال هم چنین برنامه‌ای داریم. حتما با فامیل دور و نزدیک قرار گذاشته‌ایم که شب یلدا کنار هم باشیم و انار بخوریم، فال حافظ بگیریم و تا صبح بگو و بخند کنیم. آجیل و کیک و شیرینی هم باید باشد که شیرین کام باشیم. حتما کنار همدیگر عکسی به یادگار هم می‌گیریم.

۲۲ آذر ۱۳۹۹
مدیرکل منابع طبیعی البرز:

فرسایش خاک در البرز نگران کننده است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: گاه برای ایجاد یک سانتی متر خاک سطحی مناسب برای رشد پوشش گیاهی ۷۵۰ سال طول می‌کشد به همین دلیل باید حساسیت‌ها در خصوص نگهداری از میراث ارزشمند را بالا ببریم.

۰۳ آذر ۱۳۹۹

مرغ ۳۲ هزار تومانی را کجای دلمان بگذاریم؟!

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: مردم به ویژه کسانی که از تمکن مالی برخوردارند باید رعایت کنند و از پرکردن یخچال‌های خود و خرید بیش از نیاز روزانه خود خودداری کنند تا افزایش تقاضا هم به دلیل مضاعفی برای بالا رفتن قیمت‌ها تبدیل نشود.

۲۸ آبان ۱۳۹۹
استاندار البرز:

محدودیت‌های جدید از اول آذرماه در البرز اعمال می‌شود

رئیس ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: از روز شنبه اول آذرماه ۹۹ محدودیت های مصوب ستاد ملی در البرز اجرایی می‌شود.

۲۷ آبان ۱۳۹۹
کودکان زباله‌گرد:

ما برای ارباب کار می‌کنیم!

حتما اگر بیشتر دقت کنید، هرروز چندنفر از آن‌ها را می‌بینید. بعضی‌هایشان موتور دارند، بعضی‌ها چرخ و بیشترشان هم با یک گونی روی دوششان در شهر می‌چرخند. آن‌ها به دنبال ضایعات به همه‌جا سرک می‌کشند. سطل‌های زباله، خرابه‌ها، اماکن دپو و هرجایی که زباله باشد.

۲۴ آبان ۱۳۹۹

سرما و بسته شدن پنجره منازل و ادارات عامل شیوع کرونا

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز گفت: بدون شک اگر افراد نسبت به توصیه‌های بهداشتی بی تفاوت بوده و تا کنون درگیر نشده‌اند، در آینده نزدیک مبتلا خواهند شد بنابراین همه باید این ویروس را جدی بگیریم و تا تولید واکسن موثر آن به توصیه‌های بهداشتی عمل کنیم.

۱۱ آبان ۱۳۹۹
معاون استاندار البرز:

منتظر ابلاغ طرح تعطیلی پنجشنبه‌های البرز هستیم

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: تا زمانی که مصوبه تعطیلی پنجشنبه‌های استان از طریق وزارت کشور ابلاغ نشود، طرح اجرایی نمی‌شود.

۰۷ آبان ۱۳۹۹

ممکن است کرونا داشته باشید و متوجه نشوید/کرونا را می‌توان در ۳ ماه کنترل کرد

دبیر ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: اگر ۹۰ در صد مردم جامعه این پروتکل‌ها را رعایت کنند بیماری کرونا پس از سه ماه کنترل می‌شود و اگر این عدد به کمتر از ۶۰ تا ۷۰ در صد برسد بیماری به هیچ عنوان کنترل نخواهد شد.