آغاز فعالیت باجه های عصر شعب استان فارس ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

آغاز فعالیت باجه های عصر شعب استان فارس

جامع خبر(جامع نیوز):بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان باجه های نوبت عصر این بانک را در برخی شعب استان فارس راه اندازی کرد.

فارس | سایت خبری اقتصاد پویا
۱۰ خرداد ۱۴۰۰
با دستور از راه دور وزیر نفت

عملیات اجرایی سه طرح گازی در جنوب فارس آغاز شد

عملیات اجرایی سه طرح گازی شامل ایستگاه‌های تقویت فشار در میادین گازی هما و وراوی و همچنین مرکز تفکیک میدان گاز تابناک واقع در پالایشگاه پارسیان در جنوب فارس با دستور از راه دور بیژن زنگنه وزیر نفت با اعتباری افزون بر۲۸۱ میلیون یورو آغاز شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
معاون وزیر صمت اعلام کرد

برنامه ریزی برای ایجاد ۱۰۰ هزار شغل تا پایان امسال

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برنامه این سازمان برای ایجاد ۱۰۰هزار شغل در سال جاری خبر داد و گفت: این میزان اشتغال از محل بهره برداری از ۳۳۰۰واحد تولیدی در حال ساخت و ساز محقق خواهد شد.

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
مشاور مالیاتی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

ضرورت اصلاح فرمول توزیع عوارض ارزش افزوده/ تحقق عدالت اجتماعی و جلوگیری از فرارهای مالیاتی در مناطق آزاد با اجرای قانون ارزش افزوده/ حذف معافیت مناطق ویژه اقتصادی در قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده

«چه تفاوتی دارد که افراد ساکن در مناطق آزاد بابت خرید یک کالا، ارزش افزوده پرداخت نکنند ولی یک روستایی در سیستان و بلوچستان با خرید یک کالا باید مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کند.» مشاور مالیاتی مرکز پژوهش‌های مجلس، این معافیت را معافیت غیرهدفمند می داند و بر این باور است مشمول شدن مناطق آزاد در بودجه ۱۴۰۰ از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده، در راستای تحقق اصل برابری در مالیات‌ستانی است و باعث عدالت اجتماعی، شفافیت در مبادلات اقتصادی می‌شود و به ضرر فعالان اقتصادی نیست.

اجرای بیماریابی فعال در خاوران فارس ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اجرای بیماریابی فعال در خاوران فارس

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهر خاوران از توابع شهرستان خفر در استان فارس اعلام کرد که بیماریابی فعال از طریق مراجعه خانه به خانه و به دلیل ابتلای شمار قابل توجهی از افراد به کرونا در این شهر اجرایی شده است.

قدردانی رییس کل دادگستری استان فارس از بیمه ایران ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
در دیدار با مدیر کل مجتمع امور بیمه ای استان فارس عنوان شد:‏

قدردانی رییس کل دادگستری استان فارس از بیمه ایران

رییس کل دادگستری استان فارس در دیدار مدیر کل مجتمع امور بیمه ای بیمه ایران استان ‏با اهدای لوح تقدیری از عملکرد شرکت سهامی بیمه ایران قدردانی و تشکر کرد.‏

۱۷ اسفند ۱۳۹۹
رئیس جهادکشاورزی استان فارس:

فارس دومین استان در تولیدات زراعی است

رئیس جهاد کشاورزی استان فارس اعلام کرد که این استان در زمینه تولیدات زراعی رتبه دوم را در کشور دارد.

۰۳ بهمن ۱۳۹۹
بازرس ویژه وزارت تعاون:

قوانین کار و تولید کشور نیازمند بازنگری است

مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: قوانین و مقررات مرتبط با کار و تولید باید به نفع تولید،حفظ،توسعه و تثبیت نیروی کار بازنگری و اصلاح شود.

۱۹ دی ۱۳۹۹
مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن کشور مطرح کرد

اختصاص نیمی از اعتبارات بازسازی مسکن مناطق حادثه‌دیده

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن کشور با اعلام اینکه اولویت بازسازی مسکن با مناطق سانحه دیده است، گفت: تاکنون ۵۰ درصد اعتبارات این بخش تخصیص یافته است.

۱۷ دی ۱۳۹۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطرح کرد

پیشتازی فارس در مبارزه با کرونا/خطر شکل‌گیری موج زمستانه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اقدامات و دست‌آوردها در مسیر مبارزه با شیوع بیماری کووید۱۹ در فارس، این استان را پیشتاز کشور در انجام اقدامات مقابله‌ای با این اپیدمی ارزیابی کرد.

۱۵ دی ۱۳۹۹
معاون علوم پزشکی شیراز مطرح کرد

خطر اوج‌گرفتن کرونا در فارس/ ثبت ۴ فوتی جدید

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نسبت به وجود خطر اوج گرفتن کرونا در استان فارس هشدار داد.