۲۵ خرداد ۱۴۰۰

اردکانیان خبر داد؛
یزدی‌ها اصلاً نگران تامین آب نباشند/تامین برق عشایر با ۲۰ هزار نیروگاه خورشیدی قابل حمل

وزیر نیرو ضمن بیان این که پیش‌بینی‌های لازم برای تامین آب شرب و صنعت یزد انجام شده و اصلاً جای نگرانی نیست، گفت: مصوب کردن چنین تصمیماتی کاری ساده اما اجرای آنها مهم است.

۲۰ آبان ۱۳۹۹

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:
مرگ و میرهای کرونایی کشور متناسب با دنیاست

یزد | سایت خبری اقتصاد پویا
۱۹ آبان ۱۳۹۹

ریشه‌ درختان باعث قطعی آب شهر یزد شد

مدیر امور آب و فاضلاب شهر یزد از رفع خسارت چند ده میلیونی ریشه درختان به لوله اصلی آب شهر و برقراری جریان آب در شبکه پس از چندین ساعت قطعی آب بخش‌هایی از شهر یزد خبر داد.

۱۰ آبان ۱۳۹۹
آینده‌ی رو به انقراض یوزهای یزد؛

آیا یوزهای یزد هیچ‌گاه پدر خواهند شد؟

در حالی که هنوز هم رویای احیای جمعیت یوز آسیایی یکی از دغدغه‌در دل مردم وجود دارد این مسئله نیازمند عزمی ملی است و همتی نیز در این باره در یزد وجود ندارد اما دغدغه‌هایی چون ارتقای سطح حفاطت زیستگاه‌های حیوانات به طور جد دنبال می‌شود.

۰۷ آبان ۱۳۹۹

اجرای فاز اول طرح ملی استفاده بهینه از ترانسفورماتورهای قدرت در یزد

مدیر دفتر برنامه‌ریزی فنی و برآورد بار شرکت برق منطقه‌ای یزد با بیان اقدامات انجام شده توسط این شرکت به عنوان مجری طرح، از اعلام نتیجه نهایی فاز اول طرح ویژه ملی استفاده بهینه از ترانسفورماتورهای قدرت خبر داد.

۰۲ آبان ۱۳۹۹
سخنگوی شورای شهر یزد خبر داد

تاکسی‌های شهری یزد اینترنتی می‌شوند

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد از راه‎اندازی اپلیکیشنی برای تاکسی‌های شهری یزد خبر داد که از طریق آن ضمن رصد تاکسی‌های شهری، مسافران می‌توانند از تاکسی‌های زرد هم مثل تاکسی‌های اینترنتی استفاده کنند.

۲۳ مهر ۱۳۹۹
یک متخصص اطفال تاکید کرد:

بی‌نظمی خواب دوران کرونا عامل پرخاشگری کودکان/تفریح فیزیکی لازمه‌ی جلوگیری از خلا یادگیری

یک متخصص اطفال از ضرورت توجه به تفریح فیزیکی کودکان و حضور آنها در فضای بیرون از خانه خبر داد و برهم خوردن نظم خواب کودکان در دوران کرونا را عامل پرخاشگری آن‌ها دانست.

۱۹ مهر ۱۳۹۹

چراغ گردشگری در رئوس مثلث طلایی ایران خاموش شد

علی‌رغم همکاری‌های جودجوش و مداوم فعالان گردشگری استان‌های یزد و اصفهان با ستاد مقابله با کرونا طی ۹ ماهه گذشته، اخیراً ستادهای این دو استان مصوب کردند که تمام اماکن گردشگری آنها تعطیل و واحدهای غیرمجاز اقامتی بدون اخطار پلمب شوند.

۱۸ مهر ۱۳۹۹

مدارس یزد یک هفته تعطیل شدند

جانشین ستاد استانی کرونا در یزد از تعطیلی تمام آموزش‌های حضوری مدارس استان به مدت یک هفته خبر داد.

۱۱ مهر ۱۳۹۹
امام جمعه یزد:

گرانی‌ها و احتکارها حاکی از وجود دست‌های پشت پرده است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر اهتمام دشمنان برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران، برخی گرانی‌ها و احتکارها را حاکی از وجود دست‌های پشت پرده دشمن خواند.

۰۵ مهر ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان:

۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی یزد تولید داخل است

رئیس اتحادیه صنف لوازم آرایشی و بهداشتی استان یزد با بیان این که ۶۰ درصد لوازم آرایشی‌بهداشتی مصرفی در یزد تولید داخل است، افزایش قیمت لوازم آرایشی در بازار را ناشی از اندک شدن کالاهای قاچاق ارزان قیمت ذکر کرد.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹

رشد ۱۲.۷ درصدی صدور پروانه‌های صنعتی در یزد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صدور ۱۱۵ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری ۵۳۲۵ میلیارد ریال طی پنج ماهه سالجاری در یزد خبر داد.