دیدگاه‌ رئیس جدید سازمان بورس درباره بازار سرمایه 08 بهمن 1399

دیدگاه‌ رئیس جدید سازمان بورس درباره بازار سرمایه

شورای عالی بورس، در جلسه هفتم بهمن، محمدعلی دهقان دهنوی را به ریاست سازمان بورس و به‌ عنوان جایگزین حسن قالیباف اصل، رئیس مستعفی این سازمان، انتخاب کرد. فردی که اعتقاد دارد آینده اقتصاد کشور با بازار سرمایه گره خورده است.

بورس | روزنامه اقتصاد پویا
سازمان بورس بايد در اقدامي فوري دامنه نوسان را محدود كند 30 دی 1399
كارشناس بازار سرمايه در برنامه تيوا بورس مطرح كرد:

سازمان بورس بايد در اقدامي فوري دامنه نوسان را محدود كند

كارشناس بازار سرمايه با تاكيد بر اينكه لازم است سازمان بورس در اقدامي فوري براي صيانت از سرمايه حدود ٦٠ ميليون سهامدار بازار سرمايه، دامنه نوسان را محدود كند، گفت: اين اقدام بايد حداقل در محدوده منفي صورت گيرد تا از آب شدن سرمايه مردم جلوگيري شود.

آن‌ها که مردم را برای بورسی شدن تشویق می‌کردند، باید پاسخگو باشند! 28 دی 1399

آن‌ها که مردم را برای بورسی شدن تشویق می‌کردند، باید پاسخگو باشند!

بازار سرمایه نسبت به گذشته دارای شرایط متفاوتی است تا ان جا که اعتماد سهامداران به این بازار از بین رفته و هر روز بیشتر از روز قبل سرمایه آنها در این بازار سوخت می شود. اتفاقی که یک کارشناس بازار سرمایه اعتقاد دارد مسئولانی که روزی مردم را برای حضور در این بازار تشویق میکردند، حال باید پاسخگوی مردم باشند.

بازار بورس بيشتر از سوي عوامل داخلي دچار مشكل شده است 27 دی 1399
كارشناس بازار سرمايه:

بازار بورس بيشتر از سوي عوامل داخلي دچار مشكل شده است

كارشناس بازار سرمايه معتقد است كه بازار بورس بيشتر از سوي عوامل داخلي دچار مشكل شده و ترس فروش به اين موضوع مربوط مي شود به همين دليل است كه تاكيد مي كنيم لازم است سياستمداران رفتارهاي حمايتي بيشتري اتخاذ كنند.

باید راهکار جدی و اساسی برای سهام عدالت اتخاذ شود/تاثیر تصویت fatf بر بازار بورس 23 دی 1399
کارشناس بازار سرمایه در برنامه تیوا بورس مطرح کرد:

باید راهکار جدی و اساسی برای سهام عدالت اتخاذ شود/تاثیر تصویت fatf بر بازار بورس

کارشناس بازار سرمایه در برنامه تیوا بورس با اشاره به اینکه سهام عدالت باعث فشار فروش در بازار شده است، گفت: تا زمانی که راهکارهای جدی و اساسی برای این موضوع اتخاذ نشود، طبیعتا این حجم از فروش وجود خواهد داشت.

سال‌ ۹۹ سالی تاریخی و پایه‌گذار اتفاقات مهم در آینده بازار سرمایه است/ برای بهبود بازار، گام‌های عملی برخواهیم داشت/ قوانین تنش آفرین برای بازار با حمایت مردم و تلاش نمایندگان اصلاح می‌شود 23 دی 1399
نائب رییس شرکت بورس تهران:

سال‌ ۹۹ سالی تاریخی و پایه‌گذار اتفاقات مهم در آینده بازار سرمایه است/ برای بهبود بازار، گام‌های عملی برخواهیم داشت/ قوانین تنش آفرین برای بازار با حمایت مردم و تلاش نمایندگان اصلاح می‌شود

نائب رییس هیات مدیره شرکت بورس تهران با اشاره به لغو نرخ‌گذاری دستوری فولاد، گفت: حضور پرقدرت مردم در بازار سرمایه این ظرفیت را ایجاد می‌کند تا با دلسوزی نمایندگان محترم قوانین تنش افرین برای بازار اصلاح شود.

سهامداران بورسی می توانند شکایت کنند؟ 21 دی 1399

سهامداران بورسی می توانند شکایت کنند؟

ضرر سهامداران بورسی، اعم از فولادی و غیر فولادی پس از مباحث پیش آمده درمورد قیمت گذاری دستوری فولاد درحالی ادامه دارد که رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار امروز صحبت از پیگیری قضایی تخلفات کرده است و در این راستا یک حقوقدان بازار سرمایه نیز ضمن اشاره به این موضوع که سهامداران از حقوق خود غافل هستند، از حق شکایت برای آنها درمورد قیمت گذاری دستوری به دیوان عدالت اداری خبر داده است.

قیمت گذاری دستوری یکی از عوامل اصلی افت بازار بورس در هفته گذشته 21 دی 1399
کارشناس بازار سرمایه در برنامه تیوا بورس مطرح کرد:

قیمت گذاری دستوری یکی از عوامل اصلی افت بازار بورس در هفته گذشته

کارشناس بازار سرمایه در برنامه تیوا بورس قیمت گذاری دستوری را یکی از عوامل اصلی افت بازار بورس در هفته گذشته عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود که اگر تصمیم جدی برای حمایت از بازار و رفع دغدغه سهامداران گرفته نشود این وضعیت کماکان ادامه داشته باشد.

رویکرد سرمایه گذاری در بورس عمدتا کوتاه مدت شده است 17 دی 1399

رویکرد سرمایه گذاری در بورس عمدتا کوتاه مدت شده است

کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه رویکرد سرمایه گذاری عمدتا کوتاه مدت شده است، گفت: این موضوع می تواند همچنان تا یک یا دو ماه آینده ادامه داشته باشد چون جریان پول جدید را در بازار مشاهده نمی کنیم.

«کگل» در گزارش تلفیقی سود هر سهم را ۹۱۱ریال اعلام کرد 17 دی 1399

«کگل» در گزارش تلفیقی سود هر سهم را ۹۱۱ریال اعلام کرد

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹ سود هر سهم را ۹۱۱ریال اعلام کرد.

رويكرد سرمايه گذاري در بورس عمدتا كوتاه مدت شده است 17 دی 1399
كارشناس بازار سرمايه:

رويكرد سرمايه گذاري در بورس عمدتا كوتاه مدت شده است

كارشناس بازار سرمايه با اشاره به اينكه رويكرد سرمايه گذاري عمدتا كوتاه مدت شده است، گفت: اين موضوع مي تواند همچنان تا يك يا دو ماه آينده ادامه داشته باشد چون جريان پول جديد را در بازار مشاهده نمي كنيم.