معامله ۴۰۵ هزار تن محصول در بورس کالا ۰۴ مهر ۱۴۰۲

معامله ۴۰۵ هزار تن محصول در بورس کالا

امروز ۴۰۵ هزار تن انواع کالا و محصول به ارزش ۴.۴ هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالا معامله شد. بیشترین حجم معاملات برای تالار حراج باز و تالار کالای صادراتی کیش بود.

بورس | سایت خبری اقتصاد پویا
عرضه ۲.۳ میلیون تن محصول در بورس کالا ۱۸ شهریور ۱۴۰۲
در اولین روز هفته صورت می گیرد؛

عرضه ۲.۳ میلیون تن محصول در بورس کالا

تالارهای بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه ۱۸ شهریور ) میزبان عرضه ۲ میلیون و ۳۲۵ هزار و ۸۴۶ تن انواع کالا و محصول است.

چگونه با ۳۰۰ هزار تومان شمش طلا بخریم؟ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

چگونه با ۳۰۰ هزار تومان شمش طلا بخریم؟

بورس کالای ایران در راستای توسعه ابزارهای مالی خود، اسفند سال گذشته معاملات گواهی سپرده شمش طلا را راه اندازی که با توجه به امکان ورود سرمایه‌های خرد به این معاملات، بالغ بر یک تن شمش طلا در این بازار معامله شده است. فرض کنید با توجه به قیمت حدود سه میلیون تومان برای هر گرم طلای ۲۴ عیار، سرمایه‌ای در حدود ۳ میلیارد تومان برای خرید یک شمش یک کیلوگرمی نیاز است، اما همه مردم می‌توانند با سرمایه ۳۰۰ هزار تومانی یک گواهی سپرده شمش طلا معادل یک دهم گرم در بورس کالا بخرند و هیچ یک از سختی‌های معامله در بازار فیزیکی طلا را نداشته باشند.

عرضه ۱.۲ میلیون تن محصول در بورس کالا ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

عرضه ۱.۲ میلیون تن محصول در بورس کالا

تالارهای بورس کالای ایران روز یکشنبه ۱۲ شهریور میزبان عرضه یک میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۵۳ تن انواع کالا و محصول است.

معامله ۲.۸ میلیون تن محصول در بورس کالای ایران ۱۱ شهریور ۱۴۰۲
در هفته گذشته رقم خورد؛

معامله ۲.۸ میلیون تن محصول در بورس کالای ایران

در هفته منتهی به ۱۰ شهریور امسال، ۲ میلیون و ۸۴۹ هزار و ۳۴۳ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۲۶.۴ هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالای ایران دادوستد شد که نسبت به دو هفته قبل، افزایش ۱۰.۶ درصدی در حجم و ۱۱ درصدی در ارزش را شاهد بود. سیمان، سنگ آهن، فولاد و آهن اسفنجی سنگین وزن های تالار صنعتی و معدنی و وکیوم باتوم، مواد پلیمری و قیر سنگین وزن های تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی بودند.

سود صندوق‌ها ۲۰ درصد بیشتر از بازار سرمایه/ سهم ۵۰ درصدی صندوق‌ها در معاملات روزانه ۰۸ شهریور ۱۴۰۲
رئیس سازمان بورس خبر داد

سود صندوق‌ها ۲۰ درصد بیشتر از بازار سرمایه/ سهم ۵۰ درصدی صندوق‌ها در معاملات روزانه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به سهم ۵۰ درصدی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در معاملات روزانه بورس، اعلام کرد: صندوق‌های سرمایه‌گذاری سود و بازدهی بالاتری از بازار سرمایه داشته‌اند که تا ۲۰ درصد هم می‌رسد.

عرضه ۲۸۵ هزار تن محصول فولادی در بورس کالا ۰۸ شهریور ۱۴۰۲

عرضه ۲۸۵ هزار تن محصول فولادی در بورس کالا

امروز ۴۸۱ هزار تن کالا و محصول در بازار فیزیکی و تالار صادراتی عرضه می‌شود که سهم محصول‌های فولادی ۲۸۵ هزار تن کالا و محصول است.

به قله ها نزدیک شدیم و نباید خسته شویم ۰۶ شهریور ۱۴۰۲
دکتر محسن محمدی تاکید کرد:

به قله ها نزدیک شدیم و نباید خسته شویم

محسن محمدی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در نشست خبری گفت: شرکت صنایع عمومی تامین زیر مجموعه شستا و تامین اجتماعی است، بنابراین سهامداران اصلی ما بازنشستگان هستند که بالغ بر ۴۵ میلیون نفر هستند و با توجه به اینکه عرصه فعالیت ما در کل کشور است، نسبت به کل ایرانیان خود را مسئول میدانیم.

برنامه امروز عرضه فولادی‌ها در تالار نقره ای ۰۶ شهریور ۱۴۰۲

برنامه امروز عرضه فولادی‌ها در تالار نقره ای

 تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالای ایران میزبان عرضه ۱۰۹ هزار و ۶۷۰ تن شمش بلوم، ۶ هزار تن ورق سرد و ۵ هزار تن ورق گالوانیزه است. در تالار پتروشیمی و فرآورده های نفتی ۳۴ هزار و ۲۸۹ تن مواد پلیمری و شیمیایی عرضه می شود. ۱۸۳ هزار و ۵۰۰ تن سیمان در […]

عرضه ۳۱۱ هزار تن مقاطع فولادی در بورس کالا ۰۵ شهریور ۱۴۰۲

عرضه ۳۱۱ هزار تن مقاطع فولادی در بورس کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه اول شهریور ماه میزبان عرضه ۲۴۵ هزار و ۵۱۲ تن میلگرد، ۲۸ هزار تن ورق گرم، ۲۷ هزار و ۸۰۲ تن تیرآهن، ۵ هزار تن ورق سرد، ۳ هزار و ۱۶۳ تن نبشی و یک هزار و ۹۸۰ تن ناودانی است.

عرضه ۱۴۱ هزار تن شمش بلوم در بورس کالا ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

عرضه ۱۴۱ هزار تن شمش بلوم در بورس کالا

تالار محصول‌های صنعتی و معدنی و بازار فرعی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه میزبان عرضه ۱۴۱ هزار و ۶۵۵ تن شمش بلوم است.