۱۰ هزار و ۶۰۰ کانتینر در بندر شهید رجایی متروکه شده است ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

۱۰ هزار و ۶۰۰ کانتینر در بندر شهید رجایی متروکه شده است

مدیرکل ویژه جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان گفت: تا این لحظه 10 هزار و ۶۰۰ کانتینر در بندر شهید رجایی استان هرمزگان متروکه اعلام شده است.

استان ها | سایت خبری اقتصاد پویا
اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی اگزیم‌بانک ایران به صادرکنندگان لرستان ۳۰ خرداد ۱۴۰۲
استاندار مطرح کرد:

اعطای ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از سوی اگزیم‌بانک ایران به صادرکنندگان لرستان

استاندار لرستان گفت: بانک توسعه صادرات ایران در این استان بالغ‌بر ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه در اختیار واحدهای صادر کننده قرار داده است.

دیدار مردمی جمعی از فعالین سیاسی با امام جمعه و مردم ولایتمدار استان قزوین ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مردمی جمعی از فعالین سیاسی با امام جمعه و مردم ولایتمدار استان قزوین

صبح روز جمعه ۱۹ خرداد جمعی از فعالین سیاسی به همراه حجت الاسلام و المسلمین صادق اصانلو در بازدید از استان قزوین ابتدا در امامزاده حليمه خاتون حضور یافتند و پس از خواندن دعای ندبه به غبار روبی مزار شهدا پرداختند.

برگزاری آئین معارفه مدیر کل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان به میزبانی هتل جهانگردی سنندج ۰۶ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری آئین معارفه مدیر کل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان به میزبانی هتل جهانگردی سنندج

به دنبال انتصاب منصور مهرزاد به‌ سمت مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان با حکم مهندس عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، آئین معارفه مدیرکل جدید استان کردستان در هتل جهانگردی سنندج برگزار شد.

اصلاح شیوه زندگی باید در همه نهادها و سطوح جامعه فراگیر باشد/ استقبال شورای شهر تبریز از اتوبوس دیابت و برنامه‌های سلامت‌محور ۰۳ خرداد ۱۴۰۲

اصلاح شیوه زندگی باید در همه نهادها و سطوح جامعه فراگیر باشد/ استقبال شورای شهر تبریز از اتوبوس دیابت و برنامه‌های سلامت‌محور

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، آغاز به کار اتوبوس دیابت در تبریز را اتفاقی مثبت ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با این اقدامات و کارهای مشابه آن، بتوانیم شاهد افزایش سطح سلامت شهروندان باشیم.

نصب و راه اندازی دو نمایشگر فراخوان در داروخانه بیمارستان کیش ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

نصب و راه اندازی دو نمایشگر فراخوان در داروخانه بیمارستان کیش

به منظور تسریع در تحویل دارو و رفاه حال مراجعه کنندگان به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، دو نمایشگر فراخوان در بخش داروخانه نصب و راه اندازی شد.

بذرپاش: وزارت راه و شهرسازی موافق افزایش شناورهای گردشگری است ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

بذرپاش: وزارت راه و شهرسازی موافق افزایش شناورهای گردشگری است

وزیر راه و شهرسازی گفت: این وزارتخانه موافق افزایش شناورهای گردشگری بوده زیرا هرچه شناورهای تفریحی در کشور بیشتر شود، خروج ارز نیز کاهش پیدا می‌کند.

مديرعامل شركت گاز استان همدان با خانواده شهيد معظم محمد زنگنه نجفی ديدار كرد ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

مديرعامل شركت گاز استان همدان با خانواده شهيد معظم محمد زنگنه نجفی ديدار كرد

به رسم چهارشنبه های شهدایی، مدیرعامل وشورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان در راستاي اجراي طرح تكريم با حضور در منزل شهيد معظم محمد زنگنه نجفی از خانواده ايشان تقدير و تجليل كردند.

لزوم سرعت گرفتن پروژه‌های نهضت ملی مسکن ۰۴ اسفند ۱۴۰۱
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد؛

لزوم سرعت گرفتن پروژه‌های نهضت ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی گفت: سرعت گرفتن پروژه‌های نهضت ملی مسکن ضروری بوده و لازم است با پیگیری‌ها مشکلات متقاضیان در پرداخت و تامین تسهیلات مربوطه کمتر شود.

توجه به خواسته ها و رفع مشکلات نیروهای پیمانکاری از اولویت های شرکت است ۲۹ بهمن ۱۴۰۱
دکتر محبی نظر مدیرعامل شرکت گاز استان در دیدار دوره ای با مشاوران مدیرعامل در پیمانها:

توجه به خواسته ها و رفع مشکلات نیروهای پیمانکاری از اولویت های شرکت است

در راستای گفتگوی مستقیم و بی واسطه و تعامل حداکثری مدیرعامل و هیئت مدیره با کارکنان شاغل در پیمانکاری ها، با حکم مدیرعامل مشاورین معتمد منصوب و با برگزاری منظم جلسات هم اندیشی و مشاوره به بررسی مشکلات پرسنل می پردازند.

خدمت ادامه دارد ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

خدمت ادامه دارد

همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن ماه، میز خدمت شرکت گاز همدان با حضور دکترمحمد صادق محبی نظر مدیر عامل شرکت گاز استان ،مدیران ومعاونین این شرکت درخیابان خواجه رشیدالدین فضل الله همدانی برگزار شد