جشنواره دانش آموزی مصرف بهینه و ایمن گاز با مشارکت دانش آموزان مقطع متوسطه و مدیران مدارس برگزاری جشنواره مصرف ایمن و بهینه گاز در مدارس همدان ۲۰ دی ۱۴۰۱

پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت گاز و آموزش و پرورش استان، برگزار می شود:
جشنواره دانش آموزی مصرف بهینه و ایمن گاز با مشارکت دانش آموزان مقطع متوسطه و مدیران مدارس برگزاری جشنواره مصرف ایمن و بهینه گاز در مدارس همدان

دکتر محمد صادق محبی نظر، مدیرعامل شرکت گاز استان همدان ، ضمن قدردانی از نگاه مثبت مجموعه آموزش و پرورش به مقوله‌ فرهنگ‌سازی مصرف گاز گفت: با همکاری فی‌مابین می‌توانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم و روزبه‌روز شاهد کاهش حوادث ناشی از رعایت نکردن نکات ایمنی باشیم و از سویی بتوانیم امکان صرفه‌جویی حداکثری در مصرف گاز را به‌عنوان یک ثروت ملی فراهم آوریم.

همدان | سایت خبری اقتصاد پویا
کسب رتبه نخست عملکردی در حوزه کارگروه سایبری والکترونیک شورای پدافند غیر عامل استان توسط شرکت گاز استان همدان ۱۵ دی ۱۴۰۱

کسب رتبه نخست عملکردی در حوزه کارگروه سایبری والکترونیک شورای پدافند غیر عامل استان توسط شرکت گاز استان همدان

طبق ارزیابی های سازمان پدافند غیر عامل استان همدان شرکت ملی گاز همدان در سطح استان در رتبه نخست عملکردی قرار گرفت .

چهارشنبه هایی شهدایی شرکت گاز استان همدان ۱۴ دی ۱۴۰۱

چهارشنبه هایی شهدایی شرکت گاز استان همدان

دیدار مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی شرکت گاز استان همدان با همکار جانباز، رضا حسنی

شهید گمنام، میهمان گاز همدان ۱۳ دی ۱۴۰۱

شهید گمنام، میهمان گاز همدان

همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) استان همدان میزبان ۶ شهید گلگون کفن گمنام دفاع مقدس است.

۲۲ دی ۱۳۹۹

پارک جنگلی «اکباتان» تخریب شده است

پارک جنگلی اکباتان واقع در سد اکباتان همدان به گفته مسئولان یک پارک فرامنطقه‌ای خواهد بود که جهشی بزرگ در توسعه گردشگری همدان در پی خواهد داشت، در مراحل اولیه آماده‌سازی برای حضور گردشگران و مسافران است.

۲۱ دی ۱۳۹۹

کرونا دوای درد سرطان شد

یک متخصص بیماری‌های داخلی بیان کرد: احتمالاً ویروس کرونا با فعال کردن سلول های لنفوسیت T علیه خود، می تواند موجب فعالیت سلول های ایمنی علیه سلول های سرطانی شود.

۲۲ آذر ۱۳۹۹

“یلدای مجازی” به سبک کرونا

کم کم نفس های آخر پاییز برگ ریز هزار رنگ به شماره افتاده و آذرماه می رود تا جای خود را ‏به سردترین فصل سال ۹۹ بدهد، آخرین پاییز قرن دارد به تاریخ می پیوندد.

۱۹ آذر ۱۳۹۹
یک کارآفرین حوزه چرم مطرح کرد

نبود استادکار ماهر و کارگر متخصص از مهمترین مشکلات مجموعه کسب‌‎وکار

یک کارآفرین حوزه چرم گفت: نبود استادکار ماهر و کارگر متخصص در رسته های شغلی مختلف از مهمترین مشکلات مجموعه کسب و کار امروز جامعه ما به شمار می رود.

۱۶ آذر ۱۳۹۹
مدیر مرکز کنترل راه‌های استان همدان:

محور همدان- قزوین به علت شکستگی پل مسدود شده

مدیر مرکز مدیریت و کنترل راه‌های استان همدان اعلام کرد: محور همدان- قزوین در لاین شمالی به سمت آوج به علت شکستگی پل در اثر طغیان رودخانه مسدود است.

۱۱ آذر ۱۳۹۹

کفه برابر درآمدزایی از «طلای سبز و سیاه»

تاریخچه طب گیاهی به اندازه قدمت بشر است یعنی با پیدایش نخستین بیماری ها انسان به طور غریزی شروع به درمان با آنها کرد و این درمان را با مواد اطراف و البته گیاهان فراوان و متفاوتی که در اختیارش بود، آغاز کرد. انسان با گذشت زمان به تدریج با قدرت معجره آسای گیاهان در درمان بیماری ها و امراض آشنا و آنها را به کار بست.

۲۸ آبان ۱۳۹۹
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صمت همدان:

تا پایان سال کالاهای اساسی مورد نیاز تأمین شده است

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر اینکه تا پایان سال کالاهای اساسی مورد نیاز استان تأمین شده است، گفت: در حال حاضر هیچ مشکل و کمبودی در کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد و تا پایان سال کالاهای اساسی استان تأمین است.