۲۲ دی ۱۳۹۹

پارک جنگلی «اکباتان» تخریب شده است

پارک جنگلی اکباتان واقع در سد اکباتان همدان به گفته مسئولان یک پارک فرامنطقه‌ای خواهد بود که جهشی بزرگ در توسعه گردشگری همدان در پی خواهد داشت، در مراحل اولیه آماده‌سازی برای حضور گردشگران و مسافران است.

همدان | سایت خبری اقتصاد پویا
۱۶ آذر ۱۳۹۹
مدیر مرکز کنترل راه‌های استان همدان:

محور همدان- قزوین به علت شکستگی پل مسدود شده

مدیر مرکز مدیریت و کنترل راه‌های استان همدان اعلام کرد: محور همدان- قزوین در لاین شمالی به سمت آوج به علت شکستگی پل در اثر طغیان رودخانه مسدود است.

۱۱ آذر ۱۳۹۹

کفه برابر درآمدزایی از «طلای سبز و سیاه»

تاریخچه طب گیاهی به اندازه قدمت بشر است یعنی با پیدایش نخستین بیماری ها انسان به طور غریزی شروع به درمان با آنها کرد و این درمان را با مواد اطراف و البته گیاهان فراوان و متفاوتی که در اختیارش بود، آغاز کرد. انسان با گذشت زمان به تدریج با قدرت معجره آسای گیاهان در درمان بیماری ها و امراض آشنا و آنها را به کار بست.

۲۸ آبان ۱۳۹۹
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صمت همدان:

تا پایان سال کالاهای اساسی مورد نیاز تأمین شده است

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید بر اینکه تا پایان سال کالاهای اساسی مورد نیاز استان تأمین شده است، گفت: در حال حاضر هیچ مشکل و کمبودی در کالاهای مورد نیاز مردم وجود ندارد و تا پایان سال کالاهای اساسی استان تأمین است.

۰۶ آبان ۱۳۹۹
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان:

«رمدسیویر» به روند بهبود برخی بیماران کمک کرده است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان گفت: داروهای زیادی براساس علائم بالینی افراد برای بیماران مبتلا به کروناویروس استفاده می‌شود اما «رمدسیویر» به عنوان یک داروی ضدویروس تاحدودی تأثیرگذار بوده است.

۰۴ آبان ۱۳۹۹
مدیرعامل هلال احمر استان:

گروه های ارزیاب ۳ شهر و ۳۱ روستای استان همدان را بررسی کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: شش تیم، چهار آمبولانس، چهار پرسنل، ۱۶ نجاتگر، دو وانت کمکدار، شش پرسنل در تیم آماده لجستیک و هشت دستگاه خودروی آماده سبک و سنگین سه شهر و ۳۱ روستا را ارزیابی کردند.

۲۹ مهر ۱۳۹۹
مسئول مرکز شبکه لرزه‌نگاری استان اعلام کرد

ثبت ۲۰۰ زمین‌لرزه در همدان/ایجاد ۶۹ لرزش انسان‌ساز

مسئول مرکز شبکه لرزه‌نگاری استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۰۰ مورد زمین لرزه طبیعی و انسانی از یک تا ۳.۵ ریشتر در استان همدان داشته‌ایم.

۲۷ مهر ۱۳۹۹
فرماندار ویژه ملایر هشدار داد

بکارگیری ناقضان پروتکل‌های بهداشتی در بخش‌های بستری بیماران کرونایی

فرماندار ویژه ملایر اعلام کرد: کرونا شوخی بردار نیست و باید برخورد جدی صورت بگیرد و اگر مردم رعایت نکردند جریمه آنها محروم کردن از خدمات اجتماعی یا ارائه خدمات در بخش های بستری بیماران کرونا در بیمارستان ها تعیین شود.

۱۶ مهر ۱۳۹۹
مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر:

هنوز واکسن آنفلوآنزا وارد داروخانه‌های ملایر نشده است

مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر با اشاره به اینکه هنوز واکسن آنفلوآنزا وارد بخش خصوصی و داروخانه های شهرستان نشده است، گفت: درخواست های خود را برای دریافت این واکسن به وزارت بهداشت اعلام کردیم و بعد از دریافت، واکسن آنفلوآنزا براساس دستورالعمل وزارت بهداشت بین جامعه هدف توزیع شد.

۱۴ مهر ۱۳۹۹

برگزاری پنجمین سالگرد شهادت سردار همدانی و شهدای مدافع حرم استان همدان

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: پنجمین سالگرد شهادت سردار شهید «حاج حسین همدانی» و شهدای مدافع حرم استان در همدان برگزار می‌شود.

۱۲ مهر ۱۳۹۹

رسیدگی به پرونده قاچاق ۱۴۰ هزار نخ سیگار

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان همدان از رسیدگی به پرونده قاچاق ۱۴۰ هزار نخ سیگار خبر داد.