دیدار مردمی جمعی از فعالین سیاسی با امام جمعه و مردم ولایتمدار استان قزوین ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مردمی جمعی از فعالین سیاسی با امام جمعه و مردم ولایتمدار استان قزوین

صبح روز جمعه ۱۹ خرداد جمعی از فعالین سیاسی به همراه حجت الاسلام و المسلمین صادق اصانلو در بازدید از استان قزوین ابتدا در امامزاده حليمه خاتون حضور یافتند و پس از خواندن دعای ندبه به غبار روبی مزار شهدا پرداختند.

قزوین | سایت خبری اقتصاد پویا
۱۰ آذر ۱۳۹۹
نماینده قزوین در مجلس خبرگان:

امام خمینی (ره) فرزند راستین اسلام است

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: ادبیات بسیار زشتی که یکی از مسئولین در مورد امام خمینی (ره) به کار ‌برد پسندیده نیست، تعبیر «فرزند ناخلف آمریکایی‌ها» از جهت سیاسی بی‌ادبی است؛ این تعبیر را محکوم می‌کنم و می‌گویم امام خمینی (ره) فرزند راستین اسلام است.

۰۲ آذر ۱۳۹۹
مدیرعامل آب منطقه‌ای استان قزوین خبر داد:

شناسایی بیش از ۴۰۰ مورد «رودخانه خواری» در قزوین

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان قزوین گفت: از دهیاری «روستای میانبر» برای برداشت غیر مجاز شن و ماسه شکایت می‌کنیم.

۲۹ مهر ۱۳۹۹
استاندار قزوین:

برنامه سازگاری با کم‌آبی قزوین متعلق به‌تمامی سازمان‌ها است

استاندار قزوین گفت: تمامی دستگاه‌ها در تدوین برنامه سازگاری با کم‌آبی استان قزوین سهم دارند و باید برنامه‌های پیشنهادی خود را برای تدوین این سند ارسال کنند.

۲۳ مهر ۱۳۹۹
نماینده ولی‌ فقیه در قزوین:

تمدن اسلامی الگویی برتر برای جهانیان است

نماینده ولی‌ فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه تمدن اسلامی الگویی برتر برای جهانیان است، گفت: رهبری اصرار دارند که باید نمونه و الگوی تمدن اسلامی را در خانواده و در یک جامعه کوچک ایجاد کنیم و سپس آن را در یک جامعه بزرگ بسط داده و به مردم دنیا نشان دهیم.

۲۰ مهر ۱۳۹۹

شناسایی پیکر شهید قزوینی «زکریا شیری» از شهدای مفقود در سوریه

پیکر پاک شهید زکریا شیری، شهید مدافع حرم پس از پنج سال در سوریه تفحص شده و این خبر نیز ساعاتی پیش به اطلاع خانواده شهید رسید.

۱۶ مهر ۱۳۹۹

بازاری که تنظیم نمی‌شود!

قیمت کالاهای اساسی در ماه‌های اخیر روزانه افزایش پیدا کرده و این امر در سبد کالای خانوار تأثیر گذاشته است. ستاد تنظیم بازار استان قزوین به‌صورت محرمانه تشکیل می‌شود ولی باز هم قیمت‌ها همچنان بالاست. به‌راستی چه زمانی بازار سامان می‌گیرد و روی آرامش به خود می‌بیند؟

۱۳ مهر ۱۳۹۹

اربعین سال هزاروسیصدوکرونا در قزوین چگونه است؟

مدیر سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: تلاش می‌کنیم فضای معنوی را در شهر ایجاد کنیم، برنامه‌هایی برای قبل از اربعین و روز اربعین برگزار خواهد شد، برنامه‌ریزی ما بر اساس مصوبه ستاد کرونا است؛ در واقع ما تعطیلی اربعین را نخواهیم داشت و برنامه‌های جایگزین را برای مردم تعریف کرده‌ایم که عزاداری‌ صورت بگیرد.

۰۶ مهر ۱۳۹۹

پلمب ۱۷۷ واحد صنفی متخلف در قزوین

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین، از پلمب ۱۷۷ واحد صنفی متخلف و صدور اخطاریه پلمب برای ۲۱۱ واحد صنفی دیگر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

۰۴ مهر ۱۳۹۹

بستری شدن ۳۱۹ کرونایی در بیمارستان‌های قزوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: تا روز پنجشنبه سوم مهر ۴۸ مورد جدید ابتلا به کرونا داشتیم که در بیمارستان‌های استان بستری شدند با این حساب تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۳۱۹ نفر رسید.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹

وحدت مبتنی بر «توحید» ارزشمند است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه وحدت مبتنی بر «توحید» ارزشمند و مورد رضای خداوند متعال است، گفت: اگر ریشه وحدت، شرک باشد فاجعه کربلا رقم می‌خورد. خداوند متعال در آیه ۱۰۳ سوره آل‌عمران دعوت به وحدت توحیدی می‌کند و از تفرقه و تشتت بر حذر می‌دارد.