20 دی 1399

چرا سهم «اقتصاد دانش‌بنیان» کمتر از یک درصد اقتصاد کشور است؟

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین گفت: سهم اقتصاد دانش بنیان از کل اقتصاد کشور کمتر از یک درصد است، این موضوع بدان معناست که این حوزه نیاز به تقویت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بیشتر دارد.

06 دی 1399

به‌ دلیل تخلیه فاضلاب غیراستاندارد؛
۲ شهرک صنعتی قزوین به مراجع قضایی معرفی شدند

10 آذر 1399

نماینده قزوین در مجلس خبرگان:
امام خمینی (ره) فرزند راستین اسلام است

قزوین | سایت خبری اقتصاد پویا
02 آذر 1399
مدیرعامل آب منطقه‌ای استان قزوین خبر داد:

شناسایی بیش از ۴۰۰ مورد «رودخانه خواری» در قزوین

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان قزوین گفت: از دهیاری «روستای میانبر» برای برداشت غیر مجاز شن و ماسه شکایت می‌کنیم.

29 مهر 1399
استاندار قزوین:

برنامه سازگاری با کم‌آبی قزوین متعلق به‌تمامی سازمان‌ها است

استاندار قزوین گفت: تمامی دستگاه‌ها در تدوین برنامه سازگاری با کم‌آبی استان قزوین سهم دارند و باید برنامه‌های پیشنهادی خود را برای تدوین این سند ارسال کنند.

23 مهر 1399
نماینده ولی‌ فقیه در قزوین:

تمدن اسلامی الگویی برتر برای جهانیان است

نماینده ولی‌ فقیه در استان قزوین با اشاره به اینکه تمدن اسلامی الگویی برتر برای جهانیان است، گفت: رهبری اصرار دارند که باید نمونه و الگوی تمدن اسلامی را در خانواده و در یک جامعه کوچک ایجاد کنیم و سپس آن را در یک جامعه بزرگ بسط داده و به مردم دنیا نشان دهیم.

20 مهر 1399

شناسایی پیکر شهید قزوینی «زکریا شیری» از شهدای مفقود در سوریه

پیکر پاک شهید زکریا شیری، شهید مدافع حرم پس از پنج سال در سوریه تفحص شده و این خبر نیز ساعاتی پیش به اطلاع خانواده شهید رسید.

16 مهر 1399

بازاری که تنظیم نمی‌شود!

قیمت کالاهای اساسی در ماه‌های اخیر روزانه افزایش پیدا کرده و این امر در سبد کالای خانوار تأثیر گذاشته است. ستاد تنظیم بازار استان قزوین به‌صورت محرمانه تشکیل می‌شود ولی باز هم قیمت‌ها همچنان بالاست. به‌راستی چه زمانی بازار سامان می‌گیرد و روی آرامش به خود می‌بیند؟

13 مهر 1399

اربعین سال هزاروسیصدوکرونا در قزوین چگونه است؟

مدیر سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: تلاش می‌کنیم فضای معنوی را در شهر ایجاد کنیم، برنامه‌هایی برای قبل از اربعین و روز اربعین برگزار خواهد شد، برنامه‌ریزی ما بر اساس مصوبه ستاد کرونا است؛ در واقع ما تعطیلی اربعین را نخواهیم داشت و برنامه‌های جایگزین را برای مردم تعریف کرده‌ایم که عزاداری‌ صورت بگیرد.

06 مهر 1399

پلمب ۱۷۷ واحد صنفی متخلف در قزوین

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین، از پلمب ۱۷۷ واحد صنفی متخلف و صدور اخطاریه پلمب برای ۲۱۱ واحد صنفی دیگر در طرح ارتقای امنیت اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

04 مهر 1399

بستری شدن ۳۱۹ کرونایی در بیمارستان‌های قزوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: تا روز پنجشنبه سوم مهر ۴۸ مورد جدید ابتلا به کرونا داشتیم که در بیمارستان‌های استان بستری شدند با این حساب تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان‌های استان بستری هستند به ۳۱۹ نفر رسید.

30 شهریور 1399

وحدت مبتنی بر «توحید» ارزشمند است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه وحدت مبتنی بر «توحید» ارزشمند و مورد رضای خداوند متعال است، گفت: اگر ریشه وحدت، شرک باشد فاجعه کربلا رقم می‌خورد. خداوند متعال در آیه ۱۰۳ سوره آل‌عمران دعوت به وحدت توحیدی می‌کند و از تفرقه و تشتت بر حذر می‌دارد.

26 شهریور 1399

قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: قزوین هفته گذشته بدترین شرایط کرونایی را تجربه کرد و امروز همچنان در اوج خطر است.