29 بهمن 1399

چادرملو در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری استان سیستان و بلوچستان

فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق کشور، معاونت معدنی سازمان صمت و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بازدید کردند.

سیستان و بلوچستان | روزنامه اقتصاد پویا
12 دی 1399
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:

به مکتب حاج قاسم سلیمانی عمل و آن را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به رشادت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی فقط در عرصه نظامی سردار نبود، بلکه در عرصه دیپلماتیک، ولایتمداری، خودسازی، اخلاق، معنویت، مهربانی و خدمت به مردم نیز سردار بود که مجمع این کمالات در به عنوان مکتب سلیمانی نام گرفته که وظیفه ما آشنایی با این مکتب، عمل به آن در زندگی انتقال به نسل های بعدی است.

16 آذر 1399

ایجاد و توسعه صنایع دانش‌بنیان شیلاتی در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با معاون امور زیستی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری بر ایجاد و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شیلاتی تاکید و توافقات اجرایی در این زمینه صورت پذیرفت.

04 آذر 1399

لایروبی پل های سیستان جهت ورود سیلاب احتمالی زمستانه

سرپرست اکیپ راهداری وحدت سیستان از انجام برنامه ریزی های لازم و آمادگی نیروهای راهداری در برابر وقوع احتمالی سیلاب و بارندگی در شمال استان با لایروبی هشت دستگاه پل بزرگ منطقه خبر داد.

27 آبان 1399
معاون دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

هیچ نقطه ای در سیستان و بلوچستان امن و سفید نیست

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه بعضی شهرهای استان بر اساس تعداد آمار مبتلایان به قرمز، نارنجی، زرد و سبز نامبرده می شود افزود: این رنگ بندی صرفا برای هشدار و آگاهی بخشی می باشد و نمی توان گفت که بقیه شهرها که سفید اعلام شده است امن می باشد.

25 آبان 1399
فرمانده انتظامی استان خبر داد

انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از انهدام یک باند بزرگ و حرفه ای قاچاق مواد مخدر و کشف ۲ تن و ۱۵۵ کیلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.

25 آبان 1399
معاون سازمان حفاظت محیط زیست کشور:

احیای تالاب هامون طبق برنامه انجام شود/سد سازی ها مانع ورود آب به تالاب می شود

معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: معیشت جایگزین برای ساکنین در حاشیه تالاب هامون و بررسی اقلیمی منطقه یکی از برنامه های در دست اجرا با همکاری سایر سازمان ها و نهادهای بین المللی است تا توان اجرایی و احیای تالاب هامون با قوت بیشتری طبق برنامه های تعیین شده انجام شود.

23 آبان 1399
استاندار سیستان و بلوچستان:

راه آهن چابهار- زاهدان یک پروژه بزرگ راهبردی برای کشور است

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: طرح بزرگ راه‌آهن چابهار - زاهدان یک پروژه بزرگ راهبردی و از مفاخر مهندسی کشور و بزرگترین و جز ء پیچیده ترین طرح هاست.

09 آبان 1399
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد

کادرسازی ریشه‌ای‌ترین اقدام حوزه‌های علمیه در مقابله با تهاجم فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: حوزه های علمیه با کادرسازی برای نظام اسلامی مهم ترین و ریشه ای ترین اقدام را در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام می‌دهند.

26 مهر 1399

فرودگاه چابهار فرصتی استثنایی برای توسعه سواحل مکران است

احداث فرودگاه چابهار فرصتی استثنایی و بی نظیر برای توسعه و رشد سواحل مکران و مناطق همجوار است.

21 مهر 1399

کاهش ۲۰درصدی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱ میلیون و۸۵۵ هزار و ۶۷۵ تردد در ۶ ماه نخست سال جاری در محورهای مواصلاتی استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۴میلیون و ۷۰۵ هزار و ۱۱۵ تردد، کاهش ۲۰ درصدی نشان می دهد.