رئیسی: مردم سیستان و بلوچستان می گفتند بخشی از کمک ها را برای مردم پاکستان ارسال کردیم ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

رئیسی: مردم سیستان و بلوچستان می گفتند بخشی از کمک ها را برای مردم پاکستان ارسال کردیم

رئیس جمهور گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با توجه به سابقه و اعتبار خود کاملا مورد اعتماد مردم است و با تکیه بر همین اعتبار و اعتماد توانسته فعالیت‌های خود را گسترش داده و عمق ببخشد و فعالیت بر پایه توانمندسازی مددجویان یکی از بهترین کار‌های این مجموعه است. سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه […]

سیستان و بلوچستان | سایت خبری اقتصاد پویا
۲۲ دی ۱۳۹۹
تا پایان سال جاری:

آبرسانی به ۸۵۰۰ نفر در سیستان و بلوچستان انجام می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: پروژه آبرسانی به ۸۵۰۰ نفر از ساکنان جنوب این استان به منظور اتقای شاخص‌های بهره‌مندی از آب آشامیدنی تا پایان اسفند سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

۱۲ دی ۱۳۹۹
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان:

به مکتب حاج قاسم سلیمانی عمل و آن را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به رشادت‌های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی فقط در عرصه نظامی سردار نبود، بلکه در عرصه دیپلماتیک، ولایتمداری، خودسازی، اخلاق، معنویت، مهربانی و خدمت به مردم نیز سردار بود که مجمع این کمالات در به عنوان مکتب سلیمانی نام گرفته که وظیفه ما آشنایی با این مکتب، عمل به آن در زندگی انتقال به نسل های بعدی است.

۱۶ آذر ۱۳۹۹

ایجاد و توسعه صنایع دانش‌بنیان شیلاتی در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با معاون امور زیستی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری بر ایجاد و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شیلاتی تاکید و توافقات اجرایی در این زمینه صورت پذیرفت.

۰۴ آذر ۱۳۹۹

لایروبی پل های سیستان جهت ورود سیلاب احتمالی زمستانه

سرپرست اکیپ راهداری وحدت سیستان از انجام برنامه ریزی های لازم و آمادگی نیروهای راهداری در برابر وقوع احتمالی سیلاب و بارندگی در شمال استان با لایروبی هشت دستگاه پل بزرگ منطقه خبر داد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹
معاون دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

هیچ نقطه ای در سیستان و بلوچستان امن و سفید نیست

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه بعضی شهرهای استان بر اساس تعداد آمار مبتلایان به قرمز، نارنجی، زرد و سبز نامبرده می شود افزود: این رنگ بندی صرفا برای هشدار و آگاهی بخشی می باشد و نمی توان گفت که بقیه شهرها که سفید اعلام شده است امن می باشد.

۲۵ آبان ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی استان خبر داد

انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از انهدام یک باند بزرگ و حرفه ای قاچاق مواد مخدر و کشف ۲ تن و ۱۵۵ کیلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.

۲۵ آبان ۱۳۹۹
معاون سازمان حفاظت محیط زیست کشور:

احیای تالاب هامون طبق برنامه انجام شود/سد سازی ها مانع ورود آب به تالاب می شود

معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: معیشت جایگزین برای ساکنین در حاشیه تالاب هامون و بررسی اقلیمی منطقه یکی از برنامه های در دست اجرا با همکاری سایر سازمان ها و نهادهای بین المللی است تا توان اجرایی و احیای تالاب هامون با قوت بیشتری طبق برنامه های تعیین شده انجام شود.

۲۳ آبان ۱۳۹۹
استاندار سیستان و بلوچستان:

راه آهن چابهار- زاهدان یک پروژه بزرگ راهبردی برای کشور است

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: طرح بزرگ راه‌آهن چابهار - زاهدان یک پروژه بزرگ راهبردی و از مفاخر مهندسی کشور و بزرگترین و جز ء پیچیده ترین طرح هاست.

۰۹ آبان ۱۳۹۹
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد

کادرسازی ریشه‌ای‌ترین اقدام حوزه‌های علمیه در مقابله با تهاجم فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: حوزه های علمیه با کادرسازی برای نظام اسلامی مهم ترین و ریشه ای ترین اقدام را در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام می‌دهند.

۲۶ مهر ۱۳۹۹

فرودگاه چابهار فرصتی استثنایی برای توسعه سواحل مکران است

احداث فرودگاه چابهار فرصتی استثنایی و بی نظیر برای توسعه و رشد سواحل مکران و مناطق همجوار است.