نمایشگاه دستاوردهای مهندسان ساخت و تولید در پتروشیمی شازند گشایش یافت ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

نمایشگاه دستاوردهای مهندسان ساخت و تولید در پتروشیمی شازند گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دانشی مهندسان ساخت و تولید روز دوشنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شرکت پتروشیمی شازند گشایش یافت.

مرکزی | سایت خبری اقتصاد پویا
۲۵ آذر ۱۳۹۹
با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر بهداشت؛

خط تولید داروی رمدسیویر در ساوه افتتاح شد

خط تولید داروی رمدسیویر(داروی ضد ویروسی درمان کرونا) در قالب دوازدهمین بهره‌برداری از پروژه‌های سلامت "آیین پویش ملی ره سلامت" به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شرکت دانش بنیان روناک دارو واقع در شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه رسما افتتاح شد.

۲۲ آذر ۱۳۹۹

پیگیری ایجاد اکوسیستم جدید در صنعت کشور برای تولید محصولات تحریمی

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تلاش دولت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر این است که بتوانیم اکوسیستم جدیدی را در صنعت کشور ایجاد کنیم تا براساس آن محصولات تحریمی را در داخل کشور تولید کنیم.

۱۸ آذر ۱۳۹۹

گل‌کاران محلاتی در گرداب کرونا غرق شدند

صنعت گل و گیاه، بواسطه ماهیتش صنعت حساسی است، صنعتی که شاید خیلی زودتر از دیگر صنایع تحت تاثیر فشارهای اقتصادی پژمرده می شود، تجربه تلخی که شهرستان محلات به عنوان قطب تولید گل و گیاه کشور در همان روزهای ابتدای شیوع کرونا و اعمال محدودیت ها آنرا تجربه کرد و گویی این تجربه همچنان ادامه دارد.

۱۶ آذر ۱۳۹۹

بدون زنجیر چرخ راهی گردنه های استان مرکزی نشوید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: با توجه به شدت گرفتن بارش‌های برف در سطح استان تا پایان امشب، خودرو ها برای تردد در گردنه‌ها حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

۱۲ آذر ۱۳۹۹

چرا مردم از خودروی داخلی خسته شده اند؟

انتشار خبر رونمایی از پژو ۳۰۸ جدید در رسانه‌ها به یکی از پربازدیدترین اخبار خبرگزاری ایسنا تبدیل شد، استقبال قابل توجه مردم از این خبر نشان می دهد که علیرغم نجومی شدن قیمت خودرو در ماه‌های اخیر، مردم همچنان پیگیر اخبار صنعت خودروسازی و مشتاق خرید خودرویی با کیفیت هستند، آرزویی که معلوم نیست در کشور ما چه زمانی بواقع محقق خواهد شد.

۰۴ آذر ۱۳۹۹
کارگران بخوانند:

مراقب دستانتان باشید

در قانون کار "حادثه ناشی از کار، اتفاق یا پیامدی که در جریان انجام کار پدید آمده و با صدمات شغلی مرگبار یا غیرمرگبار همراه باشد"، تعریف شده است.

۰۳ آذر ۱۳۹۹

یکی این بهشت را خراب کند!

با گذر در فضای مجازی در یکی از کانال‌های تبلیغاتی پربازدید، با یک آگهی تحت عنوان "کار در منزل" برخورد کردم که به ظاهر تمام موارد مرتبط با انجام کار در این آگهی معقول به نظر می‌رسید، به گونه‌ای که ممکن بود هر فردی را به خود جلب کند، با پرداخت مبلغ ۲۱ هزار تومان در این کانال که حداقل هزار عضو داشت و البته این اعضا نیز پله جذب دیگر اعضا بودند، برای اینکار ثبت نام کردم، اما ...

۲۸ آبان ۱۳۹۹

پایش و نمونه‌برداری خروجی تصفیه فاضلاب ۶۰ واحد صنعتی‌ استان مرکزی

معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی از پایش واحدهای صنعتی و تولیدی و نمونه برداری از خروجی فاضلاب 60 واحد صنعتی و تولیدی در این استان خبر داد.

۲۵ آبان ۱۳۹۹

تامین ۴ تخت ICU برای بیمارستان خوانساری اراک توسط خیرین

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت از تامین ۴ تخت ICU برای بیمارستان آیت الله خوانساری اراک توسط خیرین خبر داد.

۲۱ آبان ۱۳۹۹

داغ قیمت‌های نجومی بر پیشانی بازار یخ‌زده لباس بچه

همه ساله بازار پوشاک در فصل پاییز رونقی دوباره می‌گیرد و این بازار رفت و آمد زیاد خانواده ها برای خرید لباس گرم را شاهد است، اما چند سالی است که این بازار چندان مورد علاقه خانواده ها نیست و قیمت های عجیب و غریبش مو بر تن والدین سیخ می کند، بویژه امسال که این بازار زخمی کرونا نیز هست.