۱۲ بهمن ۱۳۹۹

در اولین روز از دهه فجر صورت گرفت؛
تجدید بیعت مدیران تشکل‌های قرآنی و دینی قم با آرمان‌های امام خمینی(ره)

در نخستین روز از ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، جمعی از مدیران تشکل‌های قرآنی و دینی، مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور در بیت امام خمینی(ره) با آرمان‌های ایشان تجدید بیعت کردند.

قم | سایت خبری اقتصاد پویا
۲۱ آذر ۱۳۹۹

دیدار آیت الله العظمی نوری همدانی با خانواده شهید فخری زاده

مرجع تقلید شیعیان گفت: دشمنان تصور نکنند که با شهادت شهید فخری زاده سستی در کشور ایجاد می‌شود چراکه او شاگردان فراوانی تربیت کرد که راه او را به‌خوبی ادامه می‌دهند.

۰۹ آذر ۱۳۹۹
متخصص ریه توضیح داد

کرونا چگونه و تا چه زمانی ریه بیمار را درگیر می کند؟

یک متخصص ریه گفت: کرونا لزوما با مشکلات ریوی همراه نیست و درصورت درگیری ریه با این ویروس مدت زمان ابتلا به آن وابسته به بیماری‌های زمینه‌ای فرد و ژنتیک او خواهد بود.

۰۴ آذر ۱۳۹۹
حجت الاسلام تراشیون مطرح کرد:

تربیت جنسی صحیح را جدی بگیریم/ بررسی عوامل آسیب زا

کارشناس مباحث تربیتی در حوزه کودک و نوجوان گفت: والدین و مربیان باید در زمینه تربیت جنسی صحیح سطح آگاهی‌شان را بالا ببرند و با شناخت عوامل آسیب‌زا در این راستا گام بردارند.

۰۲ آذر ۱۳۹۹
فرماندار قم اظهارکرد

طرح عملیاتی محله محور مقابله با کرونای قم با محوریت نیروهای مردمی اجرا می شود

رئیس قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا گفت: بسیج رکن اصلی اجرای طرح عملیاتی شهید حاج قاسم سلیمانی در حمایت از اقشار ضعیف و کنترل کووید ۱۹ است.

۳۰ آبان ۱۳۹۹
مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی:

هنوز نتوانسته ایم فلسفه را از حالت انتزاعی به کاربردی مبدل کنیم

مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی با اشاره به مولفه های تمدن سازی در جوامع اظهار کرد: هیچ جامعه ای بدون توجه به قدرت اندیشه و تفکر نمی تواند به هیج کدام از فاکتور های تمدن برسد.

۱۸ مهر ۱۳۹۹

تاکید آیت الله سعیدی بر حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا

امام‌جمعه قم گفت: از مسئولان و مردم می‌خواهیم نسبت به محرومان و مردمی که به خاطر ویروس کرونا آسیب دیدند کمک کرده و مسئولان استان در امر معیشت مردم گام‌های بیشتری بردارند.

۰۹ مهر ۱۳۹۹

محدودیت هایی که از فردا در قم اعمال می شوند چیست؟

طبق مصوبات ستاد مدیریت بحران استان قم و دستور استاندار، برخی محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته از روز پنجشنبه ۱۰ مهرماه در استان قم اعمال می‌شود و بعدا درباره تمدید یا لغو آنها تصمیم‌گیری مجدد خواهد شد.

۰۷ مهر ۱۳۹۹
/ سلسله نشست‎های چالش کرونا و زندگی مومنانه/

تحلیل و بررسی کرونا و سواد رسانه؛ آسیب‌ها و راهکارها

دبیر انجمن سواد رسانه استان قم به موضوع "کرونا و سواد رسانه؛ آسیب‌ها و راهکارها" پرداخت.

۲۸ شهریور ۱۳۹۹
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:

مفسدان اقتصادی ملعون هستند

سخنران حرم بانوی کرامت گفت: ما به‌هیچ‌وجه عدالت علوی را از قوه قضاییه انتظار نداریم چراکه واقعاً امکان‌پذیر نیست اما انتظار داریم نظارت‌ها را بیشتر کند تا افرادی که در پست‌های حساس هستند سال‌ها به اقدامات غیرشرعی خود ادامه ندهند.