توجه به کارگران اولویت کاری مدیرعامل شرکت ملی مس است ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان کرمان:
توجه به کارگران اولویت کاری مدیرعامل شرکت ملی مس است

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان کرمان گفت: مدیرعامل شرکت مس نشان دادند که توجه به کارگران از اولویت‌های کاری ایشان است. برای مجمع نمایندگان هم ثابت شد که دکتر رستمی به‌عنوان مدیری که از مجموعه شرکت مس به‌شمار می‌رود بهترین انتخاب برای مدیریت شرکت مس بود و همه از انتصاب ایشان خوشحال هستند.

کرمان | سایت خبری اقتصاد پویا
۱۹ آذر ۱۳۹۹

از احداث کارخانه استحصال دارو از موادمخدر استان کرمان چه خبر؟

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: احداث کارخانه استحصال دارو از موادمخدر استان کرمان که در سال ۹۵ از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان بود هم اکنون مجوزهای لازم سرمایه‌گذار را دریافت کرده است و اگر مکان آن مشخص شود می‌توانیم این کارخانه را راه‌اندازی کنیم که این کارخانه می‌تواند جنوب شرق کشور را پوشش دهد.

۱۷ آذر ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی استان کرمان اعلام کرد

فتتاح اولین مرکز «روان کودکان» و آغاز به کار نخستین مرکز شبانه روزی اوتیسم در کرمان

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه کرمان در بسیاری از مسائل مربوط به توانبخشی و ساماندهی معلولان در کشور پیشتاز است، اظهار کرد: افتتاح اولین مرکز «روان کودکان» مخصوص کودکان دچار اختلالات روانی و آغاز به کار نخستین مرکز شبانه روزی اوتیسم جهت نگهداری موقت کودکان دچار اختلال اوتیسم در کشور از جمله موارد قابل توجه در کرمان است.

۰۵ آذر ۱۳۹۹
در جلسه تنظیم بازار استان مطرح شد

از علت گرانی مرغ تا همکاری خوب مردم در طرح محدودیت های کرونائی

استاندار کرمان گفت: براساس رصدی که صورت گرفته، در شهرها به ویژه شهرهای بزرگ استان مردم خوب رعایت می کنند و پای کار هستند و مطمئن هستیم کنترل نسبی کرونا را تا دو هفته بعد خواهیم داشت اما متاسفانه بعد از برداشتن محدودیت ها، دوباره رها می شود که باید مراقبت کرد.

۰۵ آذر ۱۳۹۹
یک متخصص عفونی:

کرونا تقریبا تمام ارگان های بدن را درگیر می کند

یک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری گفت: جدیدترین علامتی که درباره کرونا ذکر می کنند، کاهش شنوایی است و حتی ممکن است اولین علامت ابتلا باشد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹

دستگیری ۲ شرور سابقه دار شرق کشور در عملیات پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۲ شرور تحت تعقیب که عامل انجام شرارت و آدم ربایی در برخی مناطق شرق کشور بودند، خبر داد.

۲۴ آبان ۱۳۹۹

مسکن، رویایی دست نیافتنی در کرمان

مسکن که یکی از نیازهای اساسی هر فردی محسوب می‌شود، به دلیل رشد بی‌سابقه قیمت‌ها در این بازار طی یک سال گذشته به رویای دست‌نیافتنی تبدیل شده که روزهای سختی را برای جوانان از یک سو و مستاجران سردرگم رقم زده است.

۱۲ آبان ۱۳۹۹
فوق تخصص ICU بیمارستان امام حسین (ع)

احساس بوی بد و لجن، نشانه جدید کووید ۱۹/ برای بیماران سرپایی مصرف آسپرین توصیه نمی‌شود

یک عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان برای بیماران کرونایی سرپایی مصرف آسپرین توصیه نمی شود، اظهار کرد: عوارض مصرف آسپرین برای بیماران کرونایی سرپایی که دچار یک تب و سردرد معمول این بیماری می شوند، ممکن است بیشتر از مزایای آن باشد.

۰۳ آبان ۱۳۹۹

چند روستای استان کرمان گاز دارند؟

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه ۷۵ درصد استان کرمان گازرسانی شده است اظهار کرد: در حال حاضر ۱۳۳۷ روستای استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

۲۹ مهر ۱۳۹۹
رییس اتحادیه پوشاک و خشکشویی کرمان:

در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا روبرو هستیم

رییس اتحادیه پوشاک و خشکشویی کرمان گفت: وقتی کالایی نایاب می شود مردم ترغیب می شوند آن را تهیه کنند اما در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا مواجهیم.

۲۳ مهر ۱۳۹۹
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان:

برخی ها هنوز شک دارند که کارآفرینی موتور رشد اقتصادی است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به اینکه از ۵۰ سال قبل کارآفرینی به عنوان موتور رشد معرفی شده اما هنوز ما در این مسئله شک داریم، گفت: علی رغم قانون های پیشرفته و مترقی که در این حوزه وجود دارد، بسیاری از ایده ها را داریم که در پیچ و خم های اداری و حتی پارک علم و فناوری دست و پا می زنند و در نهایت بخشی از آن از بین می رود.