14 دی 1399

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
سردار سلیمانی نماد وحدت ایران اسلامی و چهره واقعی تقریب جهان اسلام است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به این مطلب که سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه های فردی، اجتماعی، اخلاقی، نظامی و ... ویژگی های برجسته ای داشت، اظهار کرد: این شهید گرانقدر چهره واقعی تقریب جهان اسلام بود و امروز به عنوان نماد وحدت ایران اسلامی است.

کرمان | روزنامه اقتصاد پویا
05 آذر 1399
در جلسه تنظیم بازار استان مطرح شد

از علت گرانی مرغ تا همکاری خوب مردم در طرح محدودیت های کرونائی

استاندار کرمان گفت: براساس رصدی که صورت گرفته، در شهرها به ویژه شهرهای بزرگ استان مردم خوب رعایت می کنند و پای کار هستند و مطمئن هستیم کنترل نسبی کرونا را تا دو هفته بعد خواهیم داشت اما متاسفانه بعد از برداشتن محدودیت ها، دوباره رها می شود که باید مراقبت کرد.

05 آذر 1399
یک متخصص عفونی:

کرونا تقریبا تمام ارگان های بدن را درگیر می کند

یک متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری گفت: جدیدترین علامتی که درباره کرونا ذکر می کنند، کاهش شنوایی است و حتی ممکن است اولین علامت ابتلا باشد.

27 آبان 1399

دستگیری ۲ شرور سابقه دار شرق کشور در عملیات پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۲ شرور تحت تعقیب که عامل انجام شرارت و آدم ربایی در برخی مناطق شرق کشور بودند، خبر داد.

24 آبان 1399

مسکن، رویایی دست نیافتنی در کرمان

مسکن که یکی از نیازهای اساسی هر فردی محسوب می‌شود، به دلیل رشد بی‌سابقه قیمت‌ها در این بازار طی یک سال گذشته به رویای دست‌نیافتنی تبدیل شده که روزهای سختی را برای جوانان از یک سو و مستاجران سردرگم رقم زده است.

12 آبان 1399
فوق تخصص ICU بیمارستان امام حسین (ع)

احساس بوی بد و لجن، نشانه جدید کووید ۱۹/ برای بیماران سرپایی مصرف آسپرین توصیه نمی‌شود

یک عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان برای بیماران کرونایی سرپایی مصرف آسپرین توصیه نمی شود، اظهار کرد: عوارض مصرف آسپرین برای بیماران کرونایی سرپایی که دچار یک تب و سردرد معمول این بیماری می شوند، ممکن است بیشتر از مزایای آن باشد.

03 آبان 1399

چند روستای استان کرمان گاز دارند؟

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه ۷۵ درصد استان کرمان گازرسانی شده است اظهار کرد: در حال حاضر ۱۳۳۷ روستای استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

29 مهر 1399
رییس اتحادیه پوشاک و خشکشویی کرمان:

در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا روبرو هستیم

رییس اتحادیه پوشاک و خشکشویی کرمان گفت: وقتی کالایی نایاب می شود مردم ترغیب می شوند آن را تهیه کنند اما در بخش پوشاک به شدت با کاهش تقاضا مواجهیم.

23 مهر 1399
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان:

برخی ها هنوز شک دارند که کارآفرینی موتور رشد اقتصادی است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به اینکه از ۵۰ سال قبل کارآفرینی به عنوان موتور رشد معرفی شده اما هنوز ما در این مسئله شک داریم، گفت: علی رغم قانون های پیشرفته و مترقی که در این حوزه وجود دارد، بسیاری از ایده ها را داریم که در پیچ و خم های اداری و حتی پارک علم و فناوری دست و پا می زنند و در نهایت بخشی از آن از بین می رود.

21 مهر 1399
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمان اعلام کرد

نیاز ضروری استان کرمان به وقف در حوزه‌های درمان، امنیت و کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: در حال حاضر در حوزه های علم و فناوری، امنیت، درمان، کاهش آسیب های اجتماعی استان نیاز ضروری به وقف دارد.

12 مهر 1399
رییس اتحادیه مرغداران کرمان هشدار داد

مشکل نهاده‌ها حل نشود، کمتر از ۴۵ روز آینده با کمبود مرغ در کرمان مواجه خواهیم شد

رییس اتحادیه مرغداران استان کرمان گفت: درخواست تسریع در تخصیص نهاده ها را داریم که اگر این اتفاق نیفتد این هشدار را می دهم که ۲۵ درصد کاهش جوجه ریزی خواهیم داشت و با توجه به ۲۵ درصد خلائی که از قبل وجود دارد، کمتر از ۴۵ روز آینده با کمبود مرغ مواجه می شویم.