نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: این استان به دست مدیران، جوانان انقلابی، نخبگان، برجستگان و فرهیختگان باید توسعه یابد.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در حاشیه جلسه مشترک شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که در سالن جلسات اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد، بیان کرد: در پی سفری که بنده و پس از آن استاندار لرستان به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشتیم و جلساتی که با وزیر کار و معاونان وی برگزار شد نهایتا یک جمع ۱۵ نفره از طرف وزیرکار به همراه شرکت‌ها و بانک‌های وابسته به وزارت تعاون به استان آمدند و سه روز در استان بودن که این در تاریخ لرستان یک امر به یاد ماندی است.

وی افزود: به یاد ماندنی‌تر این است که در مجموعه لرستان و در داخل استان مدیران ما آن اموری که به آنها محول شده و نیاز است را فراهم کنند؛ معاونانی که در این جلسات حضور داشتند در بخش اشتغال اعلام کردند که ما محدودیت منابع نداریم و باید از درون استان طرح‌ و ایده‌های طراحی شود و آن ایده‌ها جنبه تجاری داشته و بتواند اشتغال خوبی را در استان ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: وزارت تعاون در استان برنامه‌های نیمه تمامی دارد که باید تمام شود، مواردی نیز وجود که جنبه توسعه‌ای و تکمیلی دارد که بر روی این موارد تاکید شد که به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه در جلسه مذکور نسبت به ایجاد صنایع تبدیلی و فرآوری در بخش کشاورزی، دامپروری و باغات تاکید شد، بیان کرد: نهایتا مقصود این است که دستی از بیرون نخواهد آمد که استان  ما را ارتقا فرهنگی و توسعه بدهد بنابراین لرستان به دست مدیران، جوانان انقلابی، نخبگان، برجستگان و فرهیختگان باید توسعه یابد.

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین شاهرخی گفت: اگر ما بخواهیم از برون استان کمک بگیریم باز هم باید آن را پیگیری کنیم که باید گفت این هم صدایی، اتحاد و همدلی وجود دارد.