سرپرست ریاست جمهوری با اینکه منطقه و فضای بین‌الملل در شرایط خاص و حساسی قرار دارد و همین مسئله اهمیت مشارکت حداکثری را مضاعف می‌کند، اظهار داشت: انتخاب فرد اصلحی که شایسته خدمتگزاری به مردم عزیز ایران باشد، وظیفه خطیر ما در این شرایط است.

محمد مخبر ظهر امروز سه‌شنبه، همزمان با عید سعید غدیر، در حاشیه حضور در یکی از مساجد تهران، در سخنان کوتاهی ضمن تبریک عید سعید غدیر، شهید رئیسی را پیرو حقیقی مکتب امیرالمؤمنین (ع) معرفی کرد و افزود: رئیس جمهور شهید بر اساس آموزه‌های دینی، خدمت به خلق را در مسیر بندگی و جلب رضای حق تعالی می‌دانست و در این راه سر از پا نمی‌شناخت، تا آنجا که جان خود را هم تقدیم محبوب کرد.

سرپرست ریاست جمهوری با بیان اینکه شهید رئیسی با توکل به خدا، تدبیر و برنامه‌ریزی و همت دولت مسائل و مشکلات کشور را پیگیری کرده و امید را به جامعه بازگرداند، به تبیین برخی شاخص‌های اقتصادی پرداخت و گفت: براساس آمارهای داخلی و گزارش نهادهای جهانی، تمامی شاخص‌های اقتصادی کشور رو به بهبود بوده و شرایطی روشن‌تر در انتظار کشور است.

مخبر با بیان اینکه ثبات کنونی در کشور و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آستانه چهلم شهادت آیت‌الله رئیسی نشان از توانمندی‌های نظام مقدس اسلامی و به برکت نعمت بی‌بدیل ولایت فقیه است، افزود: همگان باید برای مشارکت حداکثری که خواست رهبر معظم انقلاب و ضامن امنیت و استقلال کشور است، تلاش کنند.

سرپرست ریاست جمهوری با اینکه منطقه و فضای بین‌الملل در شرایط خاص و حساسی قرار دارد و همین مسئله اهمیت مشارکت حداکثری را مضاعف می‌کند، افزود: انتخاب فرد اصلحی که شایسته خدمتگزاری به مردم عزیز ایران باشد، وظیفه خطیر ما در این شرایط است.