دومین کارگاه انتقال تجربه «از امروز» به پرداخت و حضور عوامل دو فیلم سینمایی «ضد» و «هناس» برگزار خواهد شد.

دومین کارگاه سومین دوره سلسله کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» که به همت سازمان سینمایی سوره و با هدف انتقال تجربه کارآمد و موثر به علاقه مندان سینما هفته گذشته با حضور بهروز افخمی آغاز به کار کرده است، چهارشنبه، پنجشنبه وجمعه ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ دی ماه با اکران و حضور عوامل فیلم سینمایی «ضد» و «هناس» برگزار خواهد شد.

در همین راستا کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «ضد» با حضور امیرعباس ربیعی کارگردان، از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و کارگاه محمدرضا شفیعی تهیه کننده این اثر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.


همچنین کارگاه انتقال تجربه فیلم سینمایی «هناس» نیز روز پنجشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۰ تا ۱۳ با حضور محمدرضا شفاه تهیه کننده و کامران حجازی مجری طرح این پروژه و روز جمعه ۳۰ دی ماه با حضور احسان ثقفی و مهدیه عین‌اللهی نویسندگان  این پروژه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و حسین دارابی کارگردان این اثر از ساعت ۱۴ تا  ۱۷ در محل مذکور برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که اکران هردو فیلم «ضد» و «هناس» پیش از برگزاری کارگاه ها، از ساعت ۸ تا ۱۰ در محل سالن سوره برقرار است.

کارگاه‌های انتقال تجربه «از امروز» محفلی است برای انتقال تجربه آثار سینمایی و رسانه‌ای به علاقه‌مندان و هنرجویانی که برای ارتقا دانش، ارتباطات و گسترش تولید آثارشان در سینما پس از دوره تحصیل و به دور از مهارت‌های مرسوم تخصصی برنامه‌ریزی می‌کنند و قصد دارند شنونده تجربیات، موفقیت ها، شکست‌ها و… افراد موفق در حرفه کاریشان باشند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از سومین دوره کارگاه‌های «از امروز» می توانند به سایت https://azemroozz.com مراجعه کنند.